Kaunas Mayhem ‒ 2 vs BC „Rhino“ ‒ 1 (73:64)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 30 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaunas Mayhem ‒ 2“ rungtynių antroje pusėje įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 komandą

2024 balandžio 30 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 118

Balandžio 30 deną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Pavasario "Sportturo" 2024 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kaunas Mayhem – 2 priemė svečius BC "Rhino" – 1. Abi jomandos nebuvo laimėjusios nei karto, todėl kovojo dėl pirmos pergalės.

Pirmas dvi rungtynių minutes šiek tiek geriau žaidė Kaunas Mayhem – 2, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:5. Vėliau BC "Rhino" – 1 pamažu didino persvarą, kurie sužaidus pirmą kėlinį pirmavo rezultatu 12:20.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas liko septyni taškai (16:23). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo BC "Rhino" – 1 (22:23). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė BC "Rhino" – 1, kuriem pavyko įgyti trapią penkių taškų persvarą (29:34).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (31:37). Po geriau sužaistos atkarpos, prasidėjus antrai kėlinio pusei į priekį išsiveržė Kaunas Mayhem – 2 (38:37). Antroje kėlinio pusėje visiškai iniciatyvą perėmė "Kaunas Mayhem -2", kurie sužaidus tris kėlinius pirmavo rezultatu 53:45.

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes BC "Rhino" – 1 pralaiminėjo aštuoniais taškais (53:45). Ketvirtą minutę skirtumas buvo padidėjęs iki 13 taškų, o greit sumažėjus iki aštuonių, minutės pertraukėlės paprašė BC "Rhino" – 1 (60:52). BC "Rhino" – 1 buvo priartėję iki penkių taškų, bet rungtynių pabaigą užtikrintai žaidę "Kauno Mayhem – 2" ir iškovojo pergalę rezultatu 73:64.

12 atk. kam.

„Promatecha“ vos neišleido pergalės iš rankų rungtynėse prieš BC „Rhino“ ‒ 1 (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)BC „Rhino“ ‒ 1 paskutinėse grupės rungtynėse skėlė antausį „Dust2“ ekipai (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“ (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:52 val.)