BC „Rhino“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 1 (64:66)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje pusėje užstrigę BC „Rhino“ ‒ 2 iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido „Krepsiniofanai.lt 1“

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:30 val., peržiūros: 152

Kovo 3 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos III lygos rungtynės tarp BC „Rhino“ ‒ 2 (4-2) ir „Krepsiniofanai.lt 1“ (7-2) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą į priekį patraukė rezultatyvus M. Maslennikovo (11 taškų per pirmą kėlinį) žaidimas, kas leido šeimininkams iškart nutolti 21:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo BC „Rhino“ ‒ 2 ekipos spurtu ir po P. Gumbrio tritaškio rezultatas jau tapo 29:13. Visgi, tada „Krepsiniofanai.lt 1“ pataikė kelis tritaškius, kas leido artėti iki vienženklio pranašumo. Įpusėjus susitikimui 37:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir įpusėjus kėliniui lygino rezultatą 42:42. Ir toliau BC „Rhino“ ‒ 2 buvo visiškai pastrigę puolime, o tuo naudojęsi svečiai įgijo dviženklį pranašumą ir po trijų kėliniu jau pirmavo 44:55.

Lemiamame kėlinuke po M. Maslennikovo tritaškio skirtumas tarp komandų tapo tik vienas taškas 59:60. E.Karpavičius pačioje rungtynių pabaigoje turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau jo mesti baudų metimai buvo netikslūs, kaip ir A. Navicko mestas tritaškis paskutinę sekundę, kas ir atnešė pergalę „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 64:66 (21:13, 16:15, 7:27, 20:11).

11 atk. kam.

BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)