ARV AUTO vs ASU & PILĖNAI (86:74)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"ARV Auto" susitvarkė su "Asu & Pilėnai"

2011 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 00:48 val., peržiūros: 2771

Lapkričio 30 dieną Šv. Mato vidurinės mokyklos sporto salėje Baltic sport B lygos dvikovoje susitiko "ARV Auto" (šeimininkai) ir "Asu & Pilėnai" (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėję šeimininkai persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 86:74 (31:10, 16:20, 22:18, 17:26).

Rungtynes dviem taikliais baudos metimais pradėjo Mindaugas Joknys, šeimininkai į tai atsakė spurtu 11:0. Svečiams du taškus pelnė Ignas Urbonas, šeimininkams po du pelnė Eimutis Mičkauskas ir Vytautas Slapšinskas. Po to sekė dar viena šeimininkų atkarpa, šįkart 9:2 ir rezultatas jau 24:6. Iki ketvirčio pabaigos 7:4 laimėjo ARV ir po pirmojo kėlinio 31:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo keturiais iš eilės šeimininkų taškais. Pilėnai truktelėjo į savo pusę atkarpa 9:2 ir skirtumas aptirpo iki 18 taškų. Čia pat 4 taškai kuriuos pelnė ARV, į tai aštuoniais atsakė Pilėnai ir skirtumas jau tik 14 taškų. Tačiau iškart po to sekė šeimininkų atkarpa 6:0 ir vėl dvidešimt taškų skirtumas. Kėlinį trim taškais pabaigė Pilėnai ir po dviejų kėlinių 47:30 priekyje "ARV Auto".

Trečiąjį kėlinį 7:1 pradėjo šeimininkai, į tai 9:2 atsakė svečiai ir rezultatas 56:40. ARV sužaidė dar vieną sėkmingesnę atkarpą 11:4 ir skirtumas jau 23 taškai. Kėlinio pabaigoje du taškus šeimininkams pelnė Vytautas Slapšinskas, o svečiams po du Mindaugas Joknys ir Martynas Andrijauskas. Po trijų kėlinių 69:48.

Ketvirtąjį kėlinį po du taškus pradėjo abi komandos, tada poros minučių ramoka atkarpa ir ją 4:6 laimėjo Pilėnai. Tada dar po 6 taškus apsikeitė abi komandos skirtumas išliko 19 taškų. Po vieną baudos metimą iš dviejų pataikė abi komandos, Tada dar viena svečių atkarpėlė 6:2 ir skirtumas aptirpo iki 15 taškų. Du baudos metimus pataikė Vytautas Slapšinskas, o rungtynes pabaigė 5 iš eilės Š.Mikelio taškai ir galutinis rezultatas 86:74.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Antros rungtynės šiandieną ir gavosi visai neblogai. Pergalę manau nulėmė geras nusiteikimas, kelias rungtynes prieš tai gal buvom biški neįvertinę varžovų, o šiandien kažkaip nusiteikėm geriau.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Vytautas Slapšinskas (20), Arūnas Rimas (17), Eimutis Mičkauskas (14, 13 atk. kam., 8 kld.), Modestas Latkauskas (14), Arvydas Matekonis (10) taškų.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo – Mindaugas Joknys (21, 8 atk. kam.), Šarūnas Mikelis (20), Renaldas Živatkauskas (11), Martynas Andrijauskas (10) taškų.

"Eiguliniai" įveikė "ASU & Pilėnus" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 20:58 val.)"Prienų gyvenimas" nesunkiai nugalėjo "Asu & Pilėnai" ekipą (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:18 val.)"Kauno SRC" palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)"ARV Auto" užtrenkė "United" ekipai duris kovoje dėl medalių (2012 kovo 30 d., penktadienis, 00:22 val.)"ARV auto" atsirevanšavo "United" ekipai (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:40 val.)"ARV Auto" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Topo Centrą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "ASU & Pilėnai" ir žengė į pusfinalį (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Eigulinių" penketukas nesukūrė rimto pasipriešinimo "ASU - Pilėnams" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 01:02 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje įveikė "ASU & Pilėnai" krepšininkus (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:06 val.)