SATURNAS vs KAUNO UNDINĖ (53:47)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Saturnas" iškovojo pirmąją pergalę, atkaklioje kovoje įveikęs "Kauno Undinę"

Tomas Cicėnas sužaidė puikias rungtynes ir pelnė savo komandai daugiau nei pusę taškų
2007 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 5123
Šįvakar "Laikinosios Sostinės" mažojoje taurėje pirmą kartą jėgas išbandė "Saturno" ir "Kauno Undinės" krepšininkai. Atkakliose varžybose pergalę rezultatu 53:47 šventė aikštės šeimininkai.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos dažnai klydo. Tik kėlinio viduryje "Saturno" krepšininkai laimėję atkarpą 8:0 įgijo kiek didesnę 6 taškų persvarą 10:4. Tačiau svečių ekipa į tai atsakė penkiais "sausais" taškais ir sumažino atsilikimą iki minimumo, o iki kėlinio pabaigos komandos sugebėjo pelnyti dar po 2 taškus. Po pirmo ketvirčio minimali "Saturno" komandos persvara 12:11.

Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiai taip pat kaip ir pirmasis – Tomas Cicėnas šaltakraujiškai realizavo abu baudos metimus. Tuo tarpu svečių ekipa vis sunkiau rasdavo kelių po varžovų krepšiu. Aikštės šeimininkai vedami Tomo Cicėno ir toliau didino atotrukį. "Kauno Undinės" žaidėjai šiame ketvirtyje sugebėjo, viso labo, pelnyti tik 7 taškus, į kuriuos šeimininkų ekipa atsakė 16. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 28:18.

Po dviejų kėlinių atrodė, kad namuose rungtyniaujantys "Saturno" krepšininkai pagaliau atrado savąjį žaidimą ir, kad toliau diktuos žaidimo sąlygas. Tačiau svečių ekipa nesiruošė kapituliuoti. Vedami Roko Griškelio "Kauno Undinės" žaidėjai atsitiesė po nesėkmingo antro kėlinio ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Prieš lemiamą, ketvirtą kėlinį, rezultatas 40:37 vis dar "Saturno" naudai.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo namų ekipos spurtu 11:3. Tai ir buvo esminis varžybų lūžis, po kurio svečių krepšininkai nebespėjo persverti rungtynių rezultato savo naudai. Nors kovingu žaidimu "Kauno Undinės" žaidėjai "atlošė" 7 taškus, tačiau to buvo maža. Galutinis rungtynių rezultatas 53:47 "Saturno" naudai.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Tomas Cicėnas, pelnęs net 30 iš 53 komandos taškų bei atkovojęs 12 kamuolių.

"Kauno Undinės" gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Griškelis, surinkęs 16 taškų.

"Saturno" treneris po varžybų sakė, kad komanda nedarė daug klaidų bei skubotų perdavimų, tai ir buvo raktas į pergalę. Treneris rungtynių teisėjų darbą įvertino 7 balais.

"Kauno Undinės" treneris Haroldas Nevidauskas po varžybų neatrodė per daug nusiminęs. Jis sakė, kad tai tebuvo jo komandai pirmosios varžybos ir kad žaidėjai dar nebuvo susižaidę. Jis rungtynių arbitrų darbą įvertino 9 balais.

Atkaklioje kovoje ,,Šilduva" visgi palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Triuškinanti ,,Atleto-2" pergalė prieš ,,Kauno undinę" (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:04 val.)Permainingose rungtynėse ,,Atletas-2" palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)