SK „Vertigo“ vs Acme ‒ Jabra (85:41)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1007

Sekmadienį, lapkričio 22 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos SK „Vertigo“ (4/1) ir svečių „Acme – Jabra“ (2/4) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai neleido priešininkams net pagalvoti apie pergalę. Greitą bei efektingą puolimą demonstravę SK „Vertigo“ krepšininkai po dviejų kėlinukų turėjo jau 26-ių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos ir toliai dominavę aikštės šeimininkai vis didino pranašumą, ko pasekoje pasiekė lengvą pergalę rezultatu 85:41 (24:5, 20:13, 17:17, 24:6).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau iškart po jų sekė aikštės šeimininkų spurtas 12:0, kurio dėka jiems pavyko iškart atitrūkti. Į tai „Acme – Jabra“ žaidėjas A. Rupšys atsakė taikliu tolimu metimu, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vienženklio, tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai šiame kėlinyje, kai, tuo tarpu, SK „Vertigo“ surinko dar dešimt iš eilės ir padidino savo persvarą net iki devyniolikos taškų. 24:5.

Antro kėlinuko pradžioje kiek atsigavę svečiai surinko kelis taškus iš eilės ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino turėtą solidžią persvarą. Kiek vėliau, taiklus tolimas P. Katkevičiaus metimas kiek sumažino jo ekipos deficitą, bet ir vėl puolime galingai pasirodę aikštės šeimininkai sužaidė dar vieną „sausą“ atkarpą, kurios dėka prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki 26-ių taškų. 44:18.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatviais išpuoliais. Nors pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau kiek vėliau savo puolimą parėmę ant P. Katkevičiaus „Acme – Jabra“ ekipa sugebėjo atlaikyti varžovų puolimą ir žengti su jais koja kojon. Vienu momentu svečiai dar buvo kiek sušvelninę deficitą, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę SK „Vertigo“ žaidėjai susigrąžino turėtą solidų pranašumą. 61:35.

Paskutinę rungtynių dalį svečiai pradėjo optimistiška nata, pataikydami tolimą metimą, tačiau čia pat visą optimistiškumą užgesino SK „Vertigo“ spurtas 12:0, padidinęs skirtumą tarp komandų iki 35-ių taškų. Į tai „Acme – Jabra“ šios dienos lyderis P. Katkevičius atsakė dviem taškais su pražanga, tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai, į kuriuos aikštės šeimininkai atsakė dar dvylika taškų iš eilės, ko pasekoje pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 85:41.

SK „Vertigo“: Tomas Garliauskas – 21 tšk., Kęstutis Žižys – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Šarūnas Kenstavičius – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Acme ‒ Jabra“: Paulius Katkevičius – 16 tšk., Audrius Kundelis – 12 tšk., Andrius Rupšys – 6 tšk.

„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)