KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (82:86)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 27 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Po neįtikėtinai atkaklios ir permainingos kovos, kainavusios išmuštą dantį, paskutinėmis sekundėmis pergalę išplėšė ESS Santermita & ĮSP DNC

2012 vasario 28 d., Antradienis, 00:39 val., peržiūros: 3260

2012 metų vasario 27-osios dienos vakarą Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko Kamesta & Freolitus – Doremus (šeimininkai) ir ESS Santermita & ĮSP DNC (svečiai). Reto grožio rungtynėse, kuriose pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų, po atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo svečiai rezultatu 82:86 (26:26, 25:18, 19:24, 12:18).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir jie priekyje 5:0. Dviem atsakė Š.Labenskas, o tritaškiu M.Karpičius. Po penkis taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas 13:7. Atkarpą 9:5 laimėjo ESS ir sumažino deficitą iki 2 taškų – 18:16. Kitas 2 minutes 7:6 laimėjo ESS ir skirtumas ištirpo iki taško. Kėlinį abi komandos pabaigiu gražiu ir rezultatyviu žaidimu ir po pirmojo kėlinio – 26:26.

Antrąjame kėlinyje iniciatyvą perėmė ESS ir sužaidus porą minučių jau priekyje – 36:31. Sužaidus dar tris minutes jau Kamesta vėl išsiveržė tašku į priekį – 39:38. Atkarpą 12:2 laimėjo Kamesta ir įgijo jau nemažą persvarą – 51:40. Kėlinį keturiais taškais be atsako užbaigė ESS ir po dviejų kėlinių – 51:44. Šiame kėlinuke svečių žaidėjui G.Pavelčikui buvo po vieno žaidybinio epizodo buvo išmuštas dantis.

Trečiasis kėlinys prasidėjo ESS spurtu 10:2 ir jie jau persvėrė rezultatą savo naudai – 53:54. Baudos metimu A.Nutautas išlygino rezultatą. Tuomet sekė septyni ESS taškai be atsako ir rezultatas jau 61:54 svečių naudai. Kamesta surengė neįtikėtiną spurtą 16:2 ir jau jie priekyje 7 taškais. Kėlinį penkiais taškais be atsako užbaigė ESS ir po trijų ketvirčių – 70:68.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes 74:73 priekyje Kamesta. Eilinis šeimininkų spurtas 8:0 ir skirtumas išaugo iki devynių – 82:73. Kai atrodė kad ESS palūžo, jie kaip tik susitelkė, suaktyvino gynybą, kelis kartus privertė suklysti varžovų lyderį ir taip spurtavo 13:0 ir iškovojo labai sunkią pergalę rezultatu 86:82.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Nu ką, labai džiaugiamės pergale, kuri suteikia vilčių dėl patekimo į atkrentamąsias varžybas, varžovai šiaip žaidė labai gerai. Rungtynės vyko labai banguotai, tai vieni pirmauja dešimčia, tai kiti dešimčia. Varžovai pradžioj labai gerai pataikė. Šiaip labai nervingos rungtynės, varžovai bandė kaltinti teisėjus, bet manau, kad klaidų buvo tiek į jų tiek ir į mūsų pusę ir manau pergalę tikrai nulėmė ne teisėjų darbas, o tiesiog geras žaidimas ir sėkmė rungtynių gale.

Pralaimėjusių treneris buvo labai nepatenkintas ir atsisakė komentuoti rungtynes, pasakęs tik kad teisėjai gali jas pakomentuoti.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Karolis Meiliūnas (21, 8 rez. perd., 8 išpr. pr.), Paulius Valentukonis (18, 16 atk. kam.), Šarūnas Labenskas (16, 6 per. kam.), Mantas Karpavičius (13) taškų

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Martynas Karpičius (30, 8 rez. perd.), Irmantas Bataitis (14), Tomas Zakarauskas (14), Airidas Nutautas (11, 10 atk. kam.) taškų.

Po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių pergalę išplėšė "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Elektromontuotojas" neturėjo didesnio vargo su "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipa (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:10 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 24 d., antradienis, 22:44 val.)Itin atkaklioje lemtingoje pusfinalio dvikovoje triumfavo "Lietuvos Dujos" (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Achema & Telemax" atsirevanšavo "ESS Santermitai & ĮSP DNC", tačiau to kelialapiui į ketvirtfinalį nepakako (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Sweco Hidroprojektas" pratęsime nukovė "ESS ĮSP & VP Santermitą" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:18 val.)Permainingas pirmadienio vakaro trileris baigėsi minimalia "Kauno Tiltų" pergale (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 22:16 val.)" Kamesta & Freolitus " įveikė penkiese žaidusius „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)