SIMPLE vs TRIOBET (88:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 29 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Lemiamame ketvirtfinalio mače Simple pranoko Triobet ekipą ir žengė į pusfinalį

2012 balandžio 29 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 2964

2012 balandžio 29 dieną, VDU Rasos gimnazijoje susitiko Simple (šeimininkai) ir Triobet (svečiai). Rungtynes, kuriose neišvengta aukų, nesunkiai laimėjo šeimininkai rezultatu 88:64 (19:16, 19:9, 24:25, 26:14).

Rungtynės prasidėjo galingu Simple žaidimu ir sužaidus tris minutes jie pirmavo 7:0 ir Triobet paprašė minutės pertraukėlės. Po jos pirmą ir paskutinį tritaškį šiose rungtynėse pataikė Mantas Čipas – 7:3. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Atkarpa 7:2 spurtavo Simple ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 18:9. Septynis taškus be atsako pelnė Triobet, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė Gediminas Lapinskas ir po pirmo ketvirčio – 19:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar vienu galingu šeimininkų spurtu, šįkart 8:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų – 27:18. Tritaškį pataikė – Danius Jasiulionis, o dar šešiais taškai be atsako atsakė Simple ir skirtumas jau 12 taškų – 33:21. Dar viena Simple atkarpa – 5:2 ir skirtumas jau išaugo iki 15. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Triobet puolėjas Povilas Mickūnas ir po dviejų kėlinių 38:25.

Trečiąjį kėlinį jau geriau pradėjo Triobet ir greit sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus - 40:33. Atkarpa 6:2 pradėjo Simple ir skirtumas vėl padidėjo. Tuomet Triobet spurtavo atkarpa 10:2 ir skirtumas tapo vos trys taškai – 48:45. Du tritaškius iš eilės pataikė Simple ir skirtumas vėl šoktelėjo iki – 9 – 54:45. Kėlinį geriau užbaigė Simple ir po trijų kėlinių – 62:50 jie priekyje.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeiminikų sėkminga atkarpa 6:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 16. Po du taškus apsikeitė komandos – 70:54. Komandos toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas liko nepakitęs sužaidus dar tris minutes – 76:60. Kėlinį 12:4 užbaigė Simple ir laimėjo rungtynes rezultatu – 88:64.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – rungtynės buvo kietos, su nemažai apsistumdymų, džiaugiamės iškovoję pergalę ir keliaujam į pusfinalį. Varžovams pagarba už tokią puikią kovą ir gražią seriją.

Nugalėtojų gretose daugiausia taškų pelnė – Vladislav Bezrukov (29, 36 naud. bal., 14 atk. kam., 6 rez. perd.), Remigijus Malakas (19, 30 naud. bal, 7 rez. perd., 5 išpr. pr.), Tomas Čepkauskas (12), Gediminas Lapinskas (11, 8 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems – Danius Jasiulionis (21, 24 naud. bal., 6 rez. perd.), Andrius Buksnys (12), Redas Juknevičius (9) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Vladas022012 balandžio 30 d., 00:02 val.

blogai raso statistas, siap 2 is 3 baudos, pas Vlada Bezrukov

Triobet pranoko Compensą ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 17:59 val.)„KMAIK & Brevitra“ be didesnio vargo įveikė „Simple“ ekipą ir pateko į finalą (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Simple" įveikė "Triobet" ir priartėjo prie pusfinalio (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)Pogrupio lyderiai "Simple" iškovojo dar vieną pergalę (2012 vasario 11 d., šeštadienis, 20:14 val.)"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 18:42 val.)"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Simple" ir yra per žingsnį nuo "C" lygos "Iššukio" taurės finalo (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 15:52 val.)"Lietuviški patiekalai" įveikė "Triobet" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:50 val.)Namie žaidę Triobet nepasipriešino KMAIK & Brevitra (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Simple" šventė sunkią pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 21:10 val.)"Simple" šešetukas pasiekė saldžią pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)