VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs AGAVA & ASS TERMOLINK (85:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Puikaus Lauryno Varno žaidimo dėka "Vėjų linija & Garliavos duona" žengė į pusfinalį

2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 2439

Pirmadienį kovo 26 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Vėjų linija & Garliavos duona" ir svečių "Agava & ASS Termolink" ekipų. Pirmasis susitikimas tarp komandų baigėsi "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos pergale. Antrose rungtynėse atkakli kova vyko du kėlinukus, tačiau sėkmingai sužaidę trečia ketvirtį šeimininkai kiek atitrūko. Aršios kovos netrūko ir paskutinėje rungtynių dalyje, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo išlaikyti bei dar labiau padidinti pranašumą, taip iškovodami pergalę ir žengdami į pusfinalį. 85:70 (17:15, 12:19, 28:13, 28:23).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių rezultatas buvo lygus, tačiau netrukus svečiai įgijo vieno taško pranašumą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė keturiais taškais iš eilės ir persvėrę rezultatą įgijo trijų taškų persvarą. Po taiklaus "Agava & ASS Termolink" ekipos dvitaškio sekė šeimininkų spurtas 6:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki septynių taškų. Kiek vėliau žaidimas, pelnytų taškų atžvilgiu, klostėsi vangokai abiejoms ekipoms. Apsikeitę taikliais baudos metimais abiejų komandų krepšininkai išlaikė tarpusavio skirtumą tokį patį ir tik kėlinuko pabaigoje, po penkių iš eilės svečių taškų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. 17:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Agava & ASS Termolink" ekipos krepšininkai surengė spurtą 7:0 ir persvėrę rezultatą įgijo penkių taškų pranašumą. Į tai "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo atsakyti tik taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar trys svečių taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Kiek vėliau komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp jų nepakito. Toliau šeimininkai pelnė tris taškus, tačiau į juos buvo atsakyta keturiais iš eilės, po kurių svečiai įgijo septynių taškų persvarą. Šią pervarą netrukus beveik perpus nubraukė taiklus L.Varno tritaškis metimas, po kurio komandos dar apsikeitė taškais ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 29:34.

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiai dar pelnė penkis taškus iš eilės, kurių dėka įgijo dešimties taškų pranašumą. Netrukus abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių skirtumas tarp komandų išliko toks pats. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė taškais, po kurių sekė įspūdingas "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos spurtas, kuris buvo svariausias faktorius, lėmęs jų pergalę ir prie kurio daugiausiai prisidėjo L.Varnas. Šeimininkai pelnė net 22 taškus iš eilės, iš kurių net 13 pelnė L.Varnas. Po šios įspūdingos atkarpos šeimininkų krepšininkai persvėrė rezultatą ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje jį dar apmažino taiklus svečių tritaškis metimas. 57:47.

Paskutinėje rungtynių dalyje "Agava & ASS Termolink" ekipos krepšininkai vis bandė sumažinti skirtumą tarp komandų, tačiau tas jiems sekėsi sunkiai ir praėjus porai ketvirtojo kėlinuko minučių komandas tebeskyrė dešimt taškų. Kiek vėliau šeimininkai padidino pranašumą iki keturiolikos taškų, tačiau netrukus svečių žaidėjai vėl sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Toliau žaidimas buvo itin kietas ir agresyvus, to pasekoje komandos metė daug baudos metimų. Artėjant rungtynėms į pabaigą, dviejų iš eilės tritaškių dėka svečiai sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę ir žengė į pusfinalį. 85:70.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vytautas Merkelis kalbėjo : " Šiandien laimėjo stipresni. Vienas lyderis patraukė visą komandą taškais, apsigynėme, todėl ir laimėjome ". Koks jausmas patekus į pusfinalį, ko jame tikitės ? : " Tikimės laimėti pusfinalį, o jausmas geras ".

Pralaimėtojų treneris Vacys Žabas kalbėjo : " Pogrupyje nepadarėme išvadų, žaidėme prastai. Priešininkai buvo silpni, o čia atsirėmėme į sieną, teisėjai leido labai kietą žaidimą, ko mes nemėgstam, todėl ir įstrigom. Negaliu kaltinti teisėjų, bet tai yra panašu graikų ir romėnų imtynes, bet ką padarysi ".

"Vėjų linija & Garliavos duona" : L.Varnas 35, G.Kaubrys 13, V.Vaškevičius 10 taškų.

"Agava & ASS Termolink" :
G.Prabulis 21, T.Gaurilčikas 20 (5 per.kam.), P.Rimavičius 12 taškų.

"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:03 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Krasta Auto Kaunas" po pratęsimo įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2012 kovo 13 d., antradienis, 00:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" lengvai įveikė "Lietuvos geležinkelius" ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)