KM „Žalgiris“ vs GZP ‒ 2 (44:101)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą

2023 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 242

Gruodžio 4 dieną KM Žalgiris sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" (6/0) priemė svečius "GZP – 2" (6/3).

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė apylygiai (5:4). Prasidėjus penktai minutei minutės pertraukėlės paprašė KM "Žalgiris" (7:8). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "GZP – 2", kurie gynėsi beveik be klaidų ir susikrovė solidžią persvarą (8:27).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos pelnė po du dvitašius (12:31). Komandos žaidė greitai, daugiausia puolime žaidė greitomis atakomis, o baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "GZP – 2". Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė gan lygiai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 20 taškų (25:45).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas šoktelėjo iki 30 taškų (25:55). Prasidėjus pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė KM "Žalgiris" (28:59). Vėliau persvara toliau augo svečių naudai, o kėlinys baigėsi rezultatu 30:70.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas – užtikrintą pergalę iškovojo "GZP – 2" rezultatu 44:101.

Domantas Miliukas

„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)„GZP ‒ 2“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš MB „TR Project“ (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)KKL II lygos čempionais tapo KM „Žalgiris“ 2 (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:33 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)