Compensa vs BC „Liuksas“ (54:48)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Compensa“ iškovojo nelengvą pergalę prieš BC „Liuksą“

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 1216

Sekmadienio vakarą KKL „Pavasario 2015“ taurėje formalūs aikštės šeimininkai „Compensa“ egzaminavo BC „Liuksą“. Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai per pirmąsias dešimt žaidimo minučių paklojo tvirtus pamatus pergalei. Nors ilgainiui BC „Liuksas“ ėmė artėti prie varžovų, o paskutinėmis rungtynių minutėmis aikštėje buvo maksimali intriga, tačiau „Compensa“ pergalės iš savo rankų nepaleido ir laimėjo susitikimą rezultatu (54:48).

Susitikimą abi ekipos pradėjo aktyviai ir besikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Rezultatui esant (6:5) aikštės šeimininkai surengė spurtą 14:2 ir rezultatas tapo (20:7). Nebloga gynyba bei padrikas svečių puolimas „Compensai“ po pirmųjų dešimties žaidimo minučių leido turėti gana solidų 13-os taškų pranašumą (20:7).

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo dar dviem taškais, tačiau neilgai trukus BC „Liuksas“ sugebėjo atsitiesti ir turėtą 15-os taškų deficitą sumažino iki 6-ių (24:18). Šeimininkai puolime nebeatrodė tokie užtikrinti. Per likusį ketvirčio laiką BC „Liuksas“ savo atsilikimo sumažinti nebesugebėjo, tačiau buvo galima pasidžiaugti ženkliai pagerėjusia gynyba bei kiek užtikrintesniu žaidimu puolime. Svečiai šio ketvirčio metu įmetė 16 taškų, o į savo krepšį praleido vos 9-is ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 6 taškai (29:23).

Trečiojo kėlinuko metu BC „Liuksas“ ir vėl susidūrė su rimtais iššūkiais puolime. Vaizdas aikštėje iš esmės pernelyg nesiskyrė nuo to, ką matėme pirmojo ketvirčio metu. Svečiai puolime ir vėl rungtyniavo be didesnės minties, o „Compensa“ net ir nerodydama daug pranašesnio žaidimo, šio ketvirčio metu vis tiek sugebjo savo persvarą padidinti iki 14-os taškų ir prieš lemiamą kėlinį jų šansai laimėti rungtynes buvo gerokai didesni (43:29).

Vis tik, paskutiniojo ketvirčio pradžioje BC „Liuksas“ pademonstravo, kad nuleisti ginklus dar anksti. Svečiai spurtavo 2:11 ir skirtumas tarp komandų sumenko iki 5-ių taškų (45:40). Nors „Compensai“ buvo pavykę susigrąžinti 9-ių taškų persvarą (49:40), tačiau neilgam. Du taiklūs tolimi varžovų metimai bei dvitaškis leido svečiams savo atsilikimą sumažinti iki trijų taškų (51:48). Vis tik, BC „Liuksą“ labai spaudė laikas, o panaudota pražangų taktika nepasiteisino ir susitikime pergalę šventė „Compensa“ rezultatu (54:48).

Compensa: Mindaugas Sakalis – 19 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Merūnas Visockis – 7 tšk. (7 perimt. kam.)

BC „Liuksas“: Simonas Ziutelis – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Ziutelis – 11 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mažvydas Jusčius – 7 tšk.

„Compensa“ po atkaklios kovos eliminavo „Kėglius“ (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Compensos“ penketukas neturėjo daug vargo su „Siesikais“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ be komplikacijų susitvarkė su BC „Liuksu“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidęs BC „Liuksas“ pranoko „Siesikus“ (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:36 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)„A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ sutriuškino „Compensa“ komandą. (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Aštunfinalio rungtynėse „Liuksas“ įrodė pranašumą prieš „Ambi“ (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:36 val.)BC „Liuksas“ nepasinaudojo idealia galimybe išplėšti pergalę ir atidavė kelialapį į pusfinalį „Compensai“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:45 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)