Randeris vs Green Death (60:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 30 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“

2015 spalio 30 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 1333

2015 spalio 30 dieną, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, pirmo etapo F grupėje, Santaros gimnazijoje susitiko „Randeris“ (šeimininkai) ir „Green Death“ (svečiai). Rungtynes po permainingos kovos laimėjo svečiai rezultatu – 60:73.

Rungtynes penkiais taškais pradėjo šeimininkai, o į tai dvitaškiu atsakė Mindaugas Čižas – 5:2. Dar viena minutė ir skirtumas išaugo dar labiau – 10:4. Skirtumas tarp komandų toliau augo – 15:6. Septynis taškus be atsako surinko „Green Death“ ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 15:13. Tritaškį pataikė Andrius Šalaševičius, o keturiais taškais atsakė svečiai – 18:17. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Tadas Pilionis ir po pirmo ketvirčio – 20:17.

Du taškus antro kėlinio pradžioje pelnė Antanas Apulskis, o šešiais taškais atsakė „Green Death“ ir jie pirmą kartą priekyje – 22:23. Dar vieną tritaškį pataikė Andrius Šalaševičius, o penkiais taškais atsakė Povilas Kliauza – 25:28. Atkarpą 16:2 laimėjo šeimininkai ir susikrovė dviženklį pranašumą – 41:30. Kėlinį dviembaudų metimais užbaigė Mindaugas Čižas ir po dviejų kėlinių – 41:32.

Trečią kėlinį tritaškiu pradėjo Povilas Kliauza, o dvitaškiu atsakė Tadas Pilionis – 43:35. Aštuonis taškus be atsako pelnė svečiai ir rezultatas tapo lygus – 43:43. Du taškus pelnė Andrius Šalaševičius, o tada dvylika taškų pelnė „Green Death“ ir jie nutolo dviženkliu skirtumu – 45:55. Kėlinį dar kiek geriau užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių – 49:60.

Ketvirtą kėlinį septyniais taškais pradėjo svečiai ir skirtumas išaugo iki 18 taškų – 49:67. Per kitas tris minutes 8 taškus pelnė „Randeris“ ir skirtumas aptirpo iki 10 taškų – 57:67. Tačiau tai buvo viskas ką šeimininkai sugebėjo padaryti, tad „Green Death“ iškovojo pergalę rezultatu – 60:73.

„Randeris“: Laimonas Steponavičius – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Andrius Šalaševičius – 13 tšk., Antanas Apulskis – 10 tšk., Mantas Žemaitis – 10 tšk.

„Green Death“: Andrius Grabauskas – 15 tšk., Povilas Kliauza – 13 tšk., Dalius Grušauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 10 tšk.

Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)