KAUNO TILTAI vs ENVILT / TALGA & BIG (67:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 3012

Pirmadienį (04.16), Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Tiltai“ (šeimininkai) ir „Envilt/Talga & Big“ (svečiai). Tai buvo antrasis šių komandų tarpusavio susitikimas. Pirmoje dvikovoje geresni pasirodė „Kauno Tiltai“, kurie ir šiandien didžiąją dalį rungtynių atrodė kur kas geresni už savo varžovus, bet svečiai nenuleido rankų ir rungtynių pabaigoje sukūrė intrigą. Deja šeimininkai sugebėjo atsilaikyti ir šventė pergalę, kuri atvėrė jiems kelią į pusfinalį. Rungtynių rezultatas – 67:64 (21:14, 17:16, 16:10, 13:24).

Pirmą kėlinį dvitaškiu metimu pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas E. Jančiauskas. Bet jau kitos atakos metu N.Paulauskas atsakė tuo pačiu ir rezultatas buvo lygus. Po to komandos dar kartą apsikeitė taškais. Rezultatui esant 4:4, šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti. Po G. Rinkevičiau taiklaus baudos metimo svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 4 taškų, bet pakutinę kėlinio sekundę pataikytas M. Mažeikos tritaškis sugražino šeimininkams 7 taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 21:14.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai pratęsė gerą savo žaidimą, dvitaškį pataikė T.Kmitas, o tris taškus pridėjęs M.Jurkevičius padidino savo komandos pranašumą iki 12 taškų. Tačiau tada svečiai atsigavo, pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Prie to daugiausiai prisidėjo V.Grinis pataikęs du tritaškius. Bet arčiau savo varžovų šeimininkai jau neprisileido ir sužaidę dar vieną gerą atkarpą, 8:0, vėl susigražino 12 taškų pranašumą. Kėlinio pabaiga šiek tiek sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie kelių sėkmingų iš eilės atakų dėka sugebėjo sumažinti atsilikimą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 38:30.

Trečią ketvirtį jau geriau pradėjo svečiai, jie pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 3 taškų. Tačiau tada sekė dar vienas šeimininkų spurtas, šį kartą 11:1. Po šio spurto komandas skyrė 13 taškų. Svečiams buvo pavykę vėl sumažinti skirtumą iki 9 taškų, tačiau kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie dar kartą pelnė 5 taškus be atsako ir pasiekė rekordinę persvarą šiose rungtynėse, tai yra 14 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 54:40.

Lemiamą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, kuris naudingesnis buvo šeimininkams turėjusiems persvarą savo pusėje. Tačiau ne ilgai trukus svečiai spurtavo 1:13 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo V.Grinis pataikęs du tolimus metimus ir Mariaus Giedraitis pelnęs 5 taškus. Po A. Budreikos dvitaškio komandas skyrė 5 taškai. Bet tada sekė dar vienas Mariaus Giedraičio tritaškis sumažinęs skirtumą iki 2 taškų. Kitos atakos metu T.Kmitas buvo subauduotas ir pataikė abi baudas, kurios leido šeimininkams įgyti saugesnį 4 taškų pranašumą. Tiesa V.Grinis tritaškiu metimu nubraukė šį skirtumą ir sumažino atotrūkį iki 1 taško. Svečiams pavyko apsiginti likus 30 sekundžių iki rungtynių galo, bet N.Paulauskas padarė klaidą ir pametė kamuolį tik pradėjus ataką. Bet šeimininkai suteikė dar vieną šansą savo varžovams, šį kartą N.Paulauskas viską atliko gerai, bet metimas tikslo nepasiekė, o E. Jančiauskas atkovojo kamuolį ir buvo subauduotas likus 1 sekundei iki rungtynių pabaigos. Abi jo baudos tikslą pasiekė ir komandas skyrė trys taškai. Po minutės pertraukėlės svečiai sukūrė progą Mariaus Giedraičio tolimam metimui, bet deja jam nepavyko jo realizuoti. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 67:64.

Po rungtynių „Kauno Tiltai“ komandos treneris, Mindaugas Mažeika sakė: "Labai džiaugiamės, kad papuolėm tarp keturių stipriausių komandų. Šiaip pirmi trys kėliniai buvo labai neblogi, mes stengėmės kontroliuoti žaidimą ir tai mums pavyko. O ketvirtam kėlinį varžovai pradėjo žaisti „va bank“ pataikė savo tritaškius. Bet jiems galbūt pritrūko laiko, o mums nusišypsojo sėkmė. Norim padėkoti varžovams už kovą. O mes tikimės sėkmės pusfinalyje“.

„Envilt/Talga & Big“ komandos treneris, Vygintas Grinis sakė: „Jeigu būtumėm laimėję, tai šią pergalę būtumėm skyrę Maskvos regiono „Chimki“, bet kadangi pralošėm, tai skiriam „Valenciai“ “.

Šeimininkus į pergalę vedė Evaldas Jančauskas 14 tšk., Mindaugas Mažeika 13 tšk., Tomas Kmitas 12 tšk. (5 rez. perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos), Andrius Čekanauskas 12 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė Nerijus Paulauskas 17 tšk. (5 rez. perdavimai), Vygintas Grinis 15 tšk., Marius Giedraitis 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 balandžio 17 d., 15:01 val.

Labai idomi serija gavosi situ komandu, gaila Envilto sudetis tikrai labai gera bet pritruko laimes.

"Kauno Tiltai" įveikė "Minordiją" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Kauno Tiltai" išvargo sunkią pergalę (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai laimėjo mažąjį "Įmonių" lygos finalą (2012 gegužės 08 d., antradienis, 01:25 val.)"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Kauno Tiltai" antrajame etape išlieka nenugalėti (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:37 val.)Kauno Tiltai namuose nesugebėjo įkasti Envilt/talga & big ekipai (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno Tiltai" antrojoje rungtynių pusėje susidorojo su "Ryterna" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)