Omega vs Lietuvos geležinkeliai (77:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 22:40 val., peržiūros: 951

Kovo 6 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Omega“ buvo iškovoję devynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Lietuvos geležinkelių“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir dešimt pralaimėjimų.

Pirmas dvi rungtynių minutes „Omega“ gynėsi be klaidų (3:0). Trečią minutę „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatą išlygino (3:3). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (6:5). Penktą minutę visisškai užstrigo svečių puolimas. „Omega“ pamažu rinko taškus ir didino persvarą. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (15:5).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes „Omega“ toliau didino persvarą. Šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako, po kurių skirtumas išaugo iki 19 taškų (24:5). T. Žvirblio taiklių metimų dėka šeštą minutę „Omegos“ pranašumas sumažėjo iki 15 taškų (28:13). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (34:16). Per likusį laiką „Lietuvos geležinkeliai“ gynėsi be klaidų, o aštuoni pelnyti taškai sumažino „Omegos“ persvarą iki 10 taškų (34:24).

Prasidėjus trečiam kėliniui komandos keitėsi taikliais metimais. Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė devyni taškai (39:30). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (47:30). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 18 taškų (52:34), o minutės pertraukėlės paprašė „Lietuvos geležinkeliai“. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių „Omega“ turėjo 17 taškų pranašumą (59:42).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai (59:44). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Omega“ (65:44). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 17 taškų (68:51). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „Lietuvos geležinkeliai“ (75:57). Per likusį laiką „Omega“ išsaugojo 19 taškų pranašumą (77:59).

“Omega“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Lietuvos geležinkeliai“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Omegos“ treneris R. Urkis: „Daugiau davėme pasireikšti jaunimui, kad įgytų daugiau praktinės patirties. Buvo treniruočių pobūdžio rungtynės.“ Paklaustas, ar pradžioje rungtynių komanda gynėsi gerai, treneris atsakė: „Beveik pusantro kėlinio sužaidę mes buvome praleidę tik penkis taškus. Vėliau įvyko keitimai. Pakeičiau vyresnius žaidėjus, daviau jiems pailsėti. Jauni žaidėjai neįsiliejo į žaidimą taip aktyviai kaip tikėjausi. Gale kėlinio praleidome aštuonis taškus be atsako. Per ilgąją pertrauką aiškinau, kad reikia žaisti, o taip žaist negalima. Pakilęs nuo suolo turi pilnai įsijungti į komandos žaidimą.“

„Lietuvos geležinkelių“ komandos kapitonas T.Žvirblis: „Nėra ko norėti, penkiese susirinkome. Dalis komandos traumuota, dalis serga, taip ir gavosi.“ Paklaustas, kuo varžovai buvo stipresni, žaidėjas atsakė: „Daugiau keitimų turėjo.“ Paklaustas, kodėl rungtynių pradžioje labai strigo komandos puolimas, žaidėjas atsakė: „Žaidėme mažu penketu, nebuvo net kam užtvarų statyti.“

Omega: Povilas Liesis – 20 tšk. (14 atk. kam.), Remigijus Kasperavičius – 16 tšk., Mantas Zubavičius – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Donatas Šliogeris – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 22 tšk., Gediminas Naujalis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Žvirblis – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)