Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (68:50)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ trečiajame kėlinyje susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos

2016 vasario 19 d., Penktadienis, 01:40 val., peržiūros: 1165

Ketvirtadienį, vasario 18 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp M pogrupio komandų – vietos „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ bei svečių Baltijos „Mirtinų pingvinų“. Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan apylygiai ir atrodė, kad visų rungtynių metu tęsis panašus scenarijus, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo visa galva pranašesni už varžovus bei susikrovė solidų pranašumą, kurį galiausiai išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką taikliu tritaškiu metimu pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet sekė šeši be atsako taškai į jų krepšį. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, tuomet šeimininkai pelnė dar septynis taškus be atsako ir įgavo jau devynių taškų atotrūkį. Per likusią kėlinio dalį komandos žaidė gan apylygiai, tačiau mažais žingsneliais Baltijos „Mirtini pingvinai“ artėjo link savo varžovų, o po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 19:14. Antrąjį kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa, tačiau tuomet svečių ekipa spurtavo 9:0 ir įsiveržė į priekį. Visgi, tai tęsėsi gan neilgai, nes šeimininkai išlygino rezultatą, o vėliau komandos žaidė taškas į tašką, tad pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Visgi, kėlinuką „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa užbaigė 7:3 atkarpėle ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo šiokį tokį pranašumą – 36:33.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu Baltijos „Mirtinų pingvinų“ dvitaškiu ir skirtumas tarp komandų sumenko iki minimumo. Tačiau tuomet įvyko rungtynių lūžis. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ sugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšį ir taip pat sėkmingai apginti savąjį. Jie spurtavo 15:0 ir netrukus įgavo jau 16-os taškų pranašumą. Po šalto dušo atsigavę svečiai pagaliau dar kelis kartus sėkmingai užpuolė varžovų krepšį, tačiau skirtumas per daug nepakito, o rezultatas po trijų kėlinukų buvo 55:40. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri pelnė septynis taškus paeiliui bei praktiškai sudėjo visus taškus ant „i“. Likusi kėlinuko dalis nebuvo itin rezultatyvi, o svarbiausia „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipai, kad jiems pavyko arčiau neprisileisti varžovų ir išlaikyti solidų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 68:50.

R.Vaitasius („Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“):
„Iš tikrųjų labai svarbios varžybos mums, tad visi buvo maksimaliai susikaupę. Norėjome palaikyti greitą tempą. Pagaliau visi žaidėjas traumas ir ligas išsigydė. Gausiai šiandien susirinkome, tad galėjo rotaciją didelę vykdyti“.

G.Liutkevičius (Baltijos „Mirtini pingvinai“):
„Trečiajame kėlinyje prastai sužaidėme puolime, tuo pačiu ir nesisekė. Metimus išmesdavome apylaisviai arba visiškai laisvi, bet tiesiog nepataikėm. O paskui gavosi toks skubėjimas, pasimetimas ir gavosi taip, kaip gavosi“.

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Martynas Šiukščius – 20 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk., Artūras Kaminskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Edgaras Jauneika – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 19 tšk., Saulius Mikalauskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Savickas – 7 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)