Baltic Transline vs New Team (65:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 23:27 val., peržiūros: 1117

Trečiadienį, lapkričio 19 dieną, Aleksandro Stulginskio universisteto sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybės, tarp A pogrupio komandų – "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "New Team" (svečiai). Visų rungtynių metu gan užtikrintai pirmavo šeimininkai. Nors svečiai kelias atkarpas sužaisdavo sėkmingiau ir kiek sumažindavo atotrūkį, vis tik "Baltic Transline" ekipa rungtynes užbaigė tvirčiau.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie vienu momentu įgavo minimalų pranašumą. Kėlinuko viduryje komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis ir didžiąją dalį to laiko rezultatas būdavo lygus. Vis tik šeimininkai pelnė šešis paeiliui taškus bei kiek atitolo nuo savo varžovų. Po pirmojo kėlinio rezultatas 25:19. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkai ir įgavo aštuonių taškų pranašumą, kurį vėliau padidino ir iki vienuolikos. Kėlinį komandos baigė apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – 39:28.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo "New Team" ir sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Tačiau greitai skirtumas išaugo iki trylikos taškų ir tik sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę svečiai, atstatė tą vienuolikos taškų deficitą. Po trijų kėlinių rezultatas 52:41. Lemiamą kėlinuką svečiai vėl pradėjo atkirpdami atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau greitai jų krepšys užsidarė ir didžiąją kėlinio dalį "New Team" tiesiog nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudoję "Baltic Transline" vyrai padidino savo pranašumą jau iki šešiolikos taškų bei taip galutinai išaiškino rungtynių nugalėtoją. Galutinis rezultatas – 65:51.

Baltic Transline: Narūnas Čekaitis – 19 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 9 tšk.

New Team: Martynas Kriaučiūnas – 19 tšk., Domantas Inkrata – 9 tšk. (12 atk. kam.), Giedrius Merkevičius – 8 tšk.

„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)BC ,,Gazuotas Pienas“ iššvaistė 18taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Baltic Transline“ ekipos pranašumą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 00:56 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)