BC „Ambi“ vs BC „Liuksas“ (47:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Antrąsias rungtynes laimėjusi BC „Liuksas“ ekipa užtikrintai žengia į aštunfinalį.

2015 vasario 24 d., Antradienis, 00:12 val., peržiūros: 1012

Vasario 23 dieną C lygos „ALTreklama“ pirmenybėse susitiko dvi komandos kovojančio dėl vietos aštuntfinali. Šeimininkai BC „Ambi“ priėmė varžovus BC „Liuksas“. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas šešioliktfinali, pirmąjį 17 taškų skirtumu laimėjo BC „Liuksas“, todėl šios dienos rungtynėse buvo galima tikėtis BC „Ambi“ revanšo. Nuo rungtynių pradžios matėsi, jog šeimininkai labiau stengėsi ir tai leido jiems būti priekyje po pirmojo kėlinuko (16:12).Antrajame kėlinuke svečiai pradėjo žaisti veržliau ir tai jiems leido sumažinti atsilikimą (30:28). Antroje rungtynių pusėje svečiai sustojo i zonine gynybą, o šeimininkų tritaškiai krito pro šoną, to pasėkoje svečiai buvo priekyje minimaliu skirtumu (42:43).Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų ekipa pavargo ir tik galėjo stebėti kaip varžovai tolsta ir keliauja į aštuntfinalį (47:63).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai (6:2), tačiau į tai svečiai atsakė gerai sužaisdami atkarpą ir išlygindami rezultatą(9:9). Kėlinuką sėkmingai apsigynę baigę šeimininkai turėdami 4 taškų persvarą(16:12).

Antrajame kėlinuke svečiai klydo mažiau ir tai leido jiems įsiveržti į priekį(18:19) į tai reaguodami šeimininkai paprašė minutės pertraukėles. Po jos sekė BC „Ambi“ sėkmingos atakos, bet jų spurtą nutraukę Lukas Tamašauskas pelnydamas du taškus su pražangą. Taigi po 20 minučių žaidimo BC „Ambi“ vis dar buvo priekyje (30:28).

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos gretose pasikeikė gynyba į zoninę ir tai pasunkino gyvenimą varžovams. Šį kėlinuką svečiai pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako, bet antroje kėlinio pusėje žaidimas susilygino ir po 30 minučių žaidimo svečiai buvo priekyje (42:43).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai pajautė nuovargi ir nebespėdavo grįžti į gynybą, o ir puolimas ėmė strigti. Svečiai nesuklupo rungtynių paskutiniame kėlinuke ir rungtynes baigė laimėdami rezultatu (47:63).

Po rungtynių pakalbinti BC „Liuksas“ žaidėjai teigė: Mūsų talismanas Albertas Karpavičius nuėjo praustis, todėl deja komentarų nebus…

BC „Ambi“: Vaidotas Mačiulis – 15 tšk., Karolis Dulinskas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Vytautas Čypas – 9 tšk.

BC „Liuksas“: Lukas Tamašauskas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Simonas Ziutelis – 13 tšk., Tomas Ziutelis – 7 tšk. (13 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavęs BC „Liuksas“ pranoko „Aleksotą“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)BC „Liuksas“ iškovojo sunkią pergalę, išsaugojo viltis žengti į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė BC „Liuksą“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 18:19 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)BC „Ambi“ antroje rungtynių pusėje išvargo pergalę prieš „Lituanicos“ krepšininkus (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:27 val.)