Kaunas vs Sporto manija (66:108)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kaunas“ nesuspėjo paskui uraganinį puolimą demonstruojančią „Sporto Maniją“.

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 1004

Kovo 5-ąją, „Jachtklubo“ sporto salėje įvyko „C“ lygos aštunfinalio pirmasis susitikimas tarp šeimininkų „Kaunas“ ir svečių „Sporto Manija“. Kas šios dvikovos favoritas,manau,mažai kam kėlė klausimų. Nors šiame sezone vieną kartą „Kaunas“ sugebėjo patampyti varžovams nervus,tačiau šiandien gausiomis pajėgomis atvykę svečiai jau nuo pirmųjų minučių pademonstravo,kad susitinka dvi skirtingo lygio komandos. „Kaunas“ per pirmus du kėlinius suklydęs net 23kartus tiesiog nebeturėjo šansų pasipriešinti. „Sporto Manija“ pasismagino šiose rungtynėse ir iškovojo pergalę rezultatu 108:66.

„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Kaunas“ laimėjo paskutinėmis minutėmis (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)