ECCUA-FURNIKA vs KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA (119:57)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Eccua & Furnikos" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose

2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 2750

Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "30+" lygos "Sporturas" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko "Eccua & Furnika" (šeimininkai) ir "Kauno savivaldybė & Policija" (svečiai) komandos. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje dominavo aikštelės šeimininkų ekipa, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 119:57 (28:14; 27:15; 30:16; 34:12). Iškovoję dešimtąją pergalę ir turintys du pralaimėjimus "Eccua & Furnika" komanda užima 1-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Kauno savivaldybė & Policija" komanda patyrė penktąją nesėkmę ir turėdami septynias pergales užima 4-ąją vietą.

Pirmąjį kėlinį dviem taikliais Dariaus Baltrušaičio ir Ričardo Brovkos dvitaškiais pradeda aikštelės šeimininkų ekipa, 4:0. Svečių ekipoje taškus rinko vienintelis Alvydas Vaina, po ketvirtojo jo dvitaškio kėlinye svečių ekipa sušvelnina skirtumą iki vienženklio, 17:8. Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidžia šeimininkų ekipa ir po taiklaus Ričardo Brovkos tritaškio laimi pirmąjį kėlinį rezultatu 28:14.

Antrasis kėlinys nė kiek nesiskiria nuo pirmojo. Aikštelėje diminuoja "Eccua & Furnikos" ekipa ir daugiausia Dariaus Baltrušaičio ir Ričardo Brovkos pastangomis kėlinio viduryje įgyja 22 taškų pranašumą, 38:16. Antroje kėlinio pusėje svečių ekipai pavyksta šiek tiek išlyginti žaidimą. Antrąją kėlinio pusė svečių ekipa pralaimi tik 4 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių rezultatas tampa 55:29 šeimininkų komandos naudai.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradeda susikaupę ir nuo pat jo pradžios spurtuoja 11:0, įgyja jau 37 taškų pranašumą, 66:29. Trečiajame kėlinyje svečių ekipa sulaukė pastiprinimo, ekipą papildė šeštasis žaidėjas ir vienas komandos narys galėjo gauti taip reikiamo poilsio. Šeimininkų ekipa ir toliau smaginosi aikštelėje, kėlinio pabaigą šeimininkų ekipa laimi atkarpa 8:2 ir po trijų kėlinių pirmauja rezultatu 85:45.

Ketvirtąjį kėlinį vėl puikiai pradeda "Eccua & Furnikos" ekipa, laimėdami pirmąją kėlinio pusę rezultatu 18:4 ir įgydami 54 taškų pranašumą, 103:49. Puikiai komandai vadovauja šeimininkų ekipos įžaidėjas Ričardas Brovka antroje rungtynių dalyje atlikęs visus 10 savo rezultatyvių perdavimų. Rungtynes taikliu tritaškiu užbaigia šeimininkų ekipos kapitonas Rytis Ramanauskas ir rungtynės baigėsi rezultatu 119:57 "Eccua & Furnikos" ekipos naudai.

"Eccua & Furnika" ekipoje išsiskyrė Ričardas Brovka (35 tšk. 8 atk., 10 rez. perd.), Marius Gadliauskas (20 tšk. 16 atk. kam., 3 rez. perd.), Rytis Ramanauskas (16 tšk. 11 atk. kam., 7 rez. perd.).

"Kauno savivaldybė & Policija" ekipoje išsiskyrė Alvydas Vaina (22 tšk. 15 atk. kam., 4 išpr. praž., 4 per. kam.), Vytautas Augonis (12 tšk. 11 atk. kam.), Remigijus Skilandis (11 tšk. 5 atk. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Rytis Ramanauskas šnekėjo "Koks varžovų nusiteikimas, tokios ir varžybos buvo."

Po rungtynių pralaimėjusios ekipos treneris Raimundas Miladauskas kalbėjo "Varžybos buvo labai įtemptos, mūsų komandos žaidėjai stengėsi, nors kai kurie ir avalynę buvo pamiršę. Buvo labai didelis noras laimėti, deja mažos smulkmenos mums šendien neleido to padaryti."

"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Grupės lyderiai "ECCUA - Furnika" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2012 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)"Eccua & Furnika" nepasigailėjo "Lesto" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Eccua - Furnika" sutriuškino "Sporto Maniją & Ekodora 30+" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)Kauno mero Andriaus Kupčinsko debiutas "30+" lygoje nepadėjo pasiekti pergalės (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 09:13 val.)„Eccua-Furnika“ įveikė "Makroflex" pasipriešinimą (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "Lesto" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:47 val.)"Šernai" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)