ONYX & GAMTEKA.LT vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (87:96)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 14 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po permainingos kovos sėkmingiau sužaidusi 4-ojo kėlinuko pabaigą nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda

2011 vasario 14 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 5600

Vasario 14 dieną, 19.45 val., "J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Onyx & Gamteka.lt" ir "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net". Rungtynių nugalėtojai paaikškėjo tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kai sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" krepšininkai ne tik atsilošė skirtumą, bet ir sugebėjo išsiveržti į priekį, taip nugalėdami devynių taškų skirtumu [87:96].

Rungtynių pradžioje pirmieji pasižymėjo šeimininkai, "Onyx & Gamteka.lt", krepšininkai, kurie, surengę tris iš eilės sėkmingas, taškais pasibaigusias, atakas, išsiveržė į priekį penkiais taškais. Taigi svečiams, "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komandai, teko vytis, kuri tai darė sėkmingai. Dvi tikslios atakos ir skirtumas buvo tik minimalus, o surengę dar kelias taškais pasibaigusias atakas, jie jau buvo pora taškų priekyje. Pirmasis kėlinukas baigėsi penkių taškų skirtumu svečių komandos naudai. Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, jie vėl pirmieji surengė dvi tikslias atakas ir rezultatas tapo lygus. Abiejoms komandos teko viską pradėti iš naujo. Tik šį kartą gerokai tiksliau žaidė šeimininkai, kurie tiesiog draskė svečių gynybą ir atrodė, jog svečių komanda jau pasmerkta pralaimėjimui. Šeimininkai įmesdami daugiau negu dvigubai taškų per kėlinį, atsikovojo penkių taškų deficitą ir sugebėjo dvylika taškų išsiveršti į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [46:34].

Po ilgosios pertraukos šeimininkų komanda sulaukė pastiprinimo, pasirodė dar vienas žaidėjas. Trečiajame kėlinuke užvirė tikra kova tarp abiejų komandų. Svečiai turėjo vytis, o šeimininkai nepasidavė. Beveik iki pat kėlinuko pabaigos komandos kovojo taškas į tašką, tačiau iki kėlinuko pabaigos likus vos keliom minutėm, kai skirtumas tarp komandų buvo keturiolika taškų, svečiai įgavo antrą kvėpavimą. Labai sėkmingai sužaidę kėlinuko pabaigą, jie laimėjo trumpą atkarpą 13:0 ir taip sumažino savo atsilikimą iki minimalaus vieno taško skirtumo. Po tokio svečių smurto buvo aišku, kad jie nelinkę pasiduoti, todėl rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniajame kėlinuke, kuriam abi komandos atidavė visas jėgas ir kovojo iki paskutiniųjų. Ir vėl likus žaisti keliom minutėm iki rungtynių pabaigos keturiais taškais pirmavo šeimininkai. Tačiau visiškai netikėtai dar kartą atgimė svečiai, kurie kaip ir trečiojo kėlinuko pabaigoje, sugebėjo laimėti kėlinuko pabaigą 13:0, taip nepalikdami jokių šanšų šeimininkams. Po permainingos ir labai sunkios kovos nugalėjo svečiai, "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" krepšininkai [87:96].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog pagaliau komanda žaidė pilna sudėtimi. Be to, po penkių iš eilės pralaimėtų varžybų mums psichologiškai reikėjo pergalės ir as labai didžiuojuos komandos žaidėjais, jų tikėjimu bei ryžtu, kas šiandien mums pagaliau padėjo pasiekti savo tikslą, pergalę.

"Onyx & Gamteka.lt": Tomas Garliauskas 32 (18 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos), Kęstutis Žarnauskas 17, Vytautas Žvirblis 12 (4 tritaškiai metimai).

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net": Andrius Urmulevičius 22 (9 rezult. perdavimai, 5 tritaškiai metimai), Aurimas Švelnys 19, Tomas Daškauskas 17 (9 atk. kamuoliai, 6 išpr. pražangos), Vytautas Valtys 15, Martynas Macas 11.

"Kauno technikos kolegija" nesunkiai nugalėjo "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 19:32 val.)"Kauno SRC" sutriuškino "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" ekipos (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:19 val.)Nerezultatyviose varžybose pergalę iškovojo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Red Bull" labiau padėjo "Ragam", kurie antroje varžybų pusėje įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 18:46 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė "BPG & Banga" (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 17:43 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" nukovė BC "Ryklius" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:20 val.)