RADIJAS TAU vs BOKŠTUVA (93:106)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ A.Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Bokštuva" neturėjo vargo su "Radiju Tau"

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 2514

Sekmadienį (02.12), A. Sabonio Krepšinio Centro sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Radijas Tau“ (šeimininkai) ir „Bokštuva“ (svečiai) ekipos. Nors „Bokštuva“ ir laimėjo nedideliu tašku skirtumu, tačiau tai neatspindi įvykių aikštelėje. Svečių krepšininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios, žaidė ramiai ir užtikrintai bei pasiekė pergalę. Rungtynių rezultatas – 93:106 (18:22, 20:31, 27:30, 28:23).

Pirmą kėlinį komandos pradėjo nerezultatyviai ir kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų iš žaidimo, tačiau svečiai atsilikdami 2:0 surengė spurtą 0:10, kurios iniciatorius buvo P.Parachomikas. Taip svečiai pradėjo savo dominavimą šiose rungtynėse, vėliau šiame ketvirtyje sekė dar vienas spurtas 0:8 ir komandas jau skyrė 12 taškų. Bet šeimininkai taip lengvai nenuleido rankų ir patys atsakė spurtu 9:0 bei kėliniui baigiantis sumažino skirtumą iki 4 taškų. Rezultatas po kėlinio – 18:22.

Antrą ketvirtį vėl geriau pradėjo svečiai. Jie pelnė 4 taškus be atsako ir padidino savo persvarą, tačiau neilgai trukus jie tarsi sustojo ir leido savo varžovams juos pasivyti bei persverti rezultatą. Prie šeimininkų spurto daugiausiai prisidėjo K.Tarvydas pataikęs du tolimus metimus. Tačiau šeimininkams neilgai pavyko išlaikyti persvarą savo pusėje. Svečiai susiėmė ir surengė neįtikėtiną spurtą 0:19, prie kurio daugiausiai prisidėjo V.Metelica pelnęs 9 iš tų 19 taškų. Taip svečiai įgijo didžiausią persvarą šiame susitikime, kurios dėka vėliau jie galėjo žaisti ramiai. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 38:53.

Trečiajame ketvirtyje solo pasirodymą surengė P.Parachomikas pelnęs 17 taškų ir komandos 30. Jis tiesiog stulbinamai taikliai pataikė tritaškius, tik prasidėjus kėliniui įsmeigė du tritaškius iš eilės, o vėliau dar pridėjo ir tris taškus su pražanga. Tiesa gynyboje neblizgėjo nei viena nei kita komanda. Šeimininkai į P. Parachomiko šou atsakė tiksliai A. Gedmino, K. Tarvydo bei V. Rudelevičiaus metimais. Tačiau to nebuvo gana, nes svečiai prie turėto 15 taškų persvaros pridėjo dar 3 ir turėjo saugų pranašumą prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui. Rezultatas po ketvirčio – 65:83.

Ketvirtajame kėlinuke abi komandos atrodė atsipalaidavę. Svečiai bandė žaisti žiūrovams, todėl jų žaidime padaugėjo klaidų, kurias šeimininkai išnaudodavo. Taip po taiklaus J. Snudaičio tritaškio ir D. Razulio dvitaškio komandas skyrė jau tik 11 taškų. Tiesa arčiau savo priešininkų svečiai jau nebeprisileido ir išlaikė savo pranašumą. Rungtynes vainikavo pataikytas P. Parachomiko tritaškis beveik nuo aikštės vidurio. Taigi rezultatas po rungtynių – 93:106.

Po rungtynių „Radijas Tau“ komandos treneris, Andrius Lapinskas sakė: "Rezultatas neatspindi kovos aikštelėje. Turėjo būti mažiausiai 35 taškų skirtumas. Mūsų žaidimas nebuvo prastas, įmetėme 93 taškus, bet varžovai turi kelis labai gerus žaidėjus prieš kuriuos mes ir labai norėdami negalėtumėm nieko padaryti. Buvo skirtingas komandų lygis. Mes remiamės tik savo žaidėjais, neturime jokių legionierių. O jie turi kelis gerus žaidėjus. Gal ne kelis, iš tikrųjų visi geri.“

„Bokštuva“ komandos treneris, Ričardas Petraitis sakė: „Puiku. Gražu. Gražus puolimas, gal truputį gynyboj pirmoje pusėje sunkiau sekėsi. Na saldi pergalė dėl to, kad ne visi buvome susirinkę“

Rezultatyviausiai "Radijas Tau' komandoje žaidė - Karolis Tarvydas 24 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Mindaugas Daraškevičius 14 tšk., Vilius Rudelevičius 13 tšk.

"Bokštuvos" komandą į pergalę vedė Paulius Parachomikas 37 tšk. ( 15 atkovotų kamuolių, 8 išprovokuotos pražangos), Vygantas Metelica 25 tšk. (14 atkovotų kamuolių, 7 rez. perdavimai), Darius Baltušis 17 tšk.

"Bokštuvos" ekipa parklubdė "Kauno autobusus" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)Birštono "Jazz - Diremta" be didesnės intrigos įveikė "Radiją Tau" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 18:36 val.)"Bokštuva" parklupdė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:59 val.)"Bokštuvos" penketukas neatsilaikė prieš "Bangą" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:13 val.)"Kauno autobusai" ir antrą kartą užtikrintai įveikė "Radijas tau" ekipą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Radiją Tau" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Bokštuva" ketvirtame kėlinuke "pavogė" pergalę iš "ASU - Jargalos" (2012 kovo 20 d., antradienis, 23:42 val.)Įspūdinga Birštono "Jazz & Diremtos" pergalė užbaigė "Radijo Tau" sezoną (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:55 val.)"A" lygos trileryje "Bokštuva" pranoko "Kauno Autobusus" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Kauno Autobusai" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2012 balandžio 17 d., antradienis, 00:11 val.)