HIDRAULINĖS SISTEMOS vs SPIEČIUS (84:69)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ K.Griniaus vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 97, Kaunas LT-49239

Namų sienos padėjo "Hidraulinių sistemų" krepšininkams iškovoti pergalę

Krepšį atakuoja vienas iš "Spiečiaus" lyderių Tadas Vasiliauskas
2006 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 3126

Vėlyvą trečiadienio vakarą, "K.Griniaus" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko vietos "Hidraulinių sistemų", bei "Spiečiaus" komandos. Pergalę permainingose rungtynėse pasiekė šeimininkai, nugalėję svečius rezultatu 84:69.

Rungtynių pradžioje abi ekipos demonstravo gražų ir akiai malonų žaidimą. Taiklūs metimai, mažas klaidų skaičius leido su pasimėgavimu stebėti varžybas. Svečiai demonstravo puikų pataikymą nuo tritaškio linijos.Tikslą pasiekė 6 metimai iš 9 bandymų. Keturias tolimas bombas paleido Tomas Rekstys, dvi Ernestas Marcinkevičius. Po pirmųjų 10 minučių keturiais taškais priekyje buvo „Spiečiaus“ krepšininkai.
Antrajame ketvirtyje ir toliau iniciatyva priklausė svečiams. Jų pranašumas svyravo tarp 4-6 taškų – 31:26, 43:37. Šiame kėlinyje „Spiečiaus“ ekipa daugiau atakavo iš vidutinio nuotolio, kas jiems puikiai sekėsi. Buvo pataikyti 9 metimai iš 12. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 48:42 pirmavo svečiai.
Po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom. Brandesnį ir geresnį žaidimą pradėjo demonstruoti aikštelės šeimininkai. Jų metimai vis dažniau pasiekdavo tikslą, tuo tarpu svečiai tarsi sustojo. Metimai iš sudėtingų situacijų buvo beprasmiai. „Hidraulinių sistemų“ žaidėjai laimėjo šį ketvirtį rezultatu 26:15 ir po trijų ketvirčių jau pirmavo 5-iais taškais.
Paskutinioje rungtynių dalyje šeimininkai net nemanė stabdyti žaidimo tempo. Lygiai taip pat sėkmingai žaisdami kaip ir trečiajame kėlinuke, jie didino savo atotrūkį. Dar labiau suaktyvinę gynybą, „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai galutinai palaužė varžovus, leisdami įmesti jiems tik 6 taškus per 10 minučių. Dėka gero žaidimo antroje dvikovos dalyje, šeimininkai šventė galutinę pergalę rezultatu 84:69.
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Deividas Šilinis, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius ( 21 naud.kfc.). 20 taškų ir 9 sugriebtus kamuolius prie pergalės pridėjo Povilas Čižauskas. 18 įmetė Marius Markevičius.
„Spiečiaus“ ekipoje 28 taškus surinko Tomas Rekstys, taip pat dar atkovojęs 8 kamuolius ( 21 naud.kfc.). 18 taškų ir 10 išprovokuotų pražangų į savo sąskaitą įsirašė Tadas Vasiliausas ( 14 naud.kfc.). Įspūdingai po krepšiais grūmėsi Donatas Petrauskas, atkovojęs net 18 kamuolių.
Po rungtynių vienas iš „Hidraulinių sistemų“ komandos lyderių Povilas Čižauskas teigė: „Komanda pademonstravo tikrai gerą žaidimą. Pirmą kartą šiemet pavyko taip sėkmingai gintis. Būtent kibi gynyba ir padėjo mums švęsti pergalę“.
"Neveronys" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Hidraulinių sistemų" ekipą (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečiąją pergalę (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Hidraulinės sistemos" šiaip ne taip palaužė "Vaišvydavą" (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "FKK Šveicariją" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" pasirodymą užbaigė pralaimėjimu (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:00 val.)"Eternit" pergalei prieš "Hidraulines sistemas" neprireikė didesnių pastangų (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 22:59 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)Įtikinama "Spiečiaus" pergalė (2007 sausio 27 d., šeštadienis, 18:04 val.)Dramatiška "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 22:36 val.)"Spiečius" be vargo sutriuškino "Hidraulines Sistemas" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:26 val.)