Limobus vs Skroblų alėja (57:98)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė

2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:34 val., peržiūros: 212

Sekmadienį, lapkričio 19 dieną, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp „Limobus“ ir „Skroblų alėja“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Skroblų alėja“ startavo taikliais tritaškiais, kas leido jau per pirmas rungtynių minutes susikrauti dviženklį pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 30:9 jau pirmavo „Skroblų alėja“.

Antrasis kėlinys aikštelėje parodė, kad pirmasis kėlinys nebuvo atsitiktinumas ir „Skroblų alėja“ tęsė savo dominavimą. Komandiškai kamuolių dalinėsi jie ir pirmavo rezultatu 51:27.

Antroje pusėje „Skroblų alėja“ pradėjo zoniniu presingu, bet jį visai gerai įveikinėjo „Limobus" komandą, tačiau rezultatas vis tiek buvo triuškinantis – 74:49.

Paskutiniame kėlinyje reikalus sutvarkė „Skroblų alėja“ laimėjo rezultatu:57:98 (9:30, 18:21, 22:23, 8:24).

2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:21 val.)2 lygoje ‒ nesunki „Skroblų alėjos“ pergalė (2024 sausio 31 d., trečiadienis, 20:35 val.)2 lygos starte ‒ BC „Game On“ pergalė (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 17:36 val.)KKL II lygos čempionais tapo „Skroblų alėja“ ekipa (2024 gegužės 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ lengva pergale pradėjo pusfinalio seriją (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)