Ežerietis vs BC „Rhino“ ‒ 2 (84:77)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

III lygos čempionais tapo „Ežerietis“ ekipa

2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 183

Sekmadienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos didysis finalas, kuriame susitiko "Ežerietis" ir BC "Rhino"- 2.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir BC "Rhino"- 2 buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 9:1). Po pertraukėlės svečiai atsakė 7:0 atkarpa, kur "Ežerietis" pertraukėle turėjo stabdyti varžovus. Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 20:22). Antrame kėlinyje toliau ekipos įrodinėjo, kad jos yra vertos pergalės, tačiau ketvirčio pabaigoje "Ežerietis" užtikrinčiau sužaidė puolime ir į ilgąją pertrauką išėjo su trijų taškų pranašumu – 40:37

Po ilgosios pertraukos "Ežerietis" įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo rekordinį pranašumą ( 60:46). Po minutės pertraukėlės BC "Rhino"- 2 atsigavo po šalto dušo, kur suaktyvinę puolimą pradėjo mažinti skirtumą ( 66:57). Ketvirtame kėlinyje BC "Rhino"- 2 kilo į lemiamą šturmą, kur pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Vis dėlto "Ežerietis" atlaikė varžovų spaudimą, kur iškovojo sunkią pergalę bei tapo III lygos čempionais. Galutinis rezultatas – 84:77 (20:22, 20:15, 26:20, 18:20)

Vytautas Gaidys

III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ežerietis“  (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:38 val.)„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 26 d., penktadienis, 21:06 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Ežerietis“ pusfinalio seriją pradėjo pergalingai (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)