ICE vs Old Galera (90:92)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2024 gegužės 28 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą

2024 gegužės 28 d., Antradienis, 21:09 val., peržiūros: 121

Antradienį, gegužės 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario “Sportturas” taurės 2024, Mažosios taurės rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko nominalūs aikštelės šeimininkai “ICE” bei svečiai “OLD Galera”.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo “ICE” komanda, kuri pelnė 13-ą taškų be atsako ir įgijo gana ankstyvą pranašumą. Visgi, vėliau jų puolimą kiek prislopino varžovai ir skirtumas tarp komandų pradėjo tirpti. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:21. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad ir skirtumas per daug nekito. Pačioje ketvirčio pabaigoje “OLD Galera” ekipai pavyko išlyginti rezultatą – 45:45.

Trečiąjį ketvirtį 12:3 spurtu pradėjo “OLD Galera” ekipa ir pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. Ties tuo “ICE” bėdos nesibaigė, kadangi netrukus skirtumas tarp komandų išaugo jau iki dviženklio. Per likusį ketvirčio laiką, dėka taiklių tritaškių, “ICE” ekipai pavyko pavyti savo varžovus, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:63. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė labai apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Likus žaisti minutei laiko, rezultatas buvo lygus. “OLD Galera” ekipos išpuolis nebuvo sėkmingas, o kitoje aikštelės pusėje L.Čiginskas išprovokavo varžovų pražangą, tačiau nepataikė nei vieno baudos metimo. Dar vieną šansą gavusi “OLD Galera” nesugebėjo užpulti per 24-ias sekundes ir paliko lemiamam “ICE” išpuoliui penkias sekundes. Dar viena ataka pasibaigė nesėkmingai ir komandoms teko keltis į pratęsimą. Rezultatas po reguliauraus laiko buvo 80:80.

Pratęsimo metu komandos žaidė vėl apylygiai ir tai viena, tai kita ekipa turėjo pranašumą savo rankose. Likus žaisti pusę minutės, “ICE” ekipa išsiveržė į priekį vienu tašku po taiklaus dvitaškio. Taikliu tritaškiu kitoje aikštelės pusėje atsakė G.Kurtinaitis ir išvedė savo komandą į priekį. “ICE” ekipa dar turėjo laiko savo atsakymui ir jiems pavyko išprovokuoti pražangą. Visgi, L. Čiginsko ranka dar kartelį sudrebėjo ir jis pataikė tik vieną baudos metimą, kas ir pražudė “ICE” kolektyvą. Galutinis rungtynių rezultatas 90:92.

Edvinas Aniulis

„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“. (2024 gegužės 17 d., penktadienis, 20:24 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)