MEDAUS PIRKLIAI & DICE vs BC LIUKSAS (45:79)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 18 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

Bc Liuksas neturėjo jokių problemų su Medaus Pirkliai & Dice

2012 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 01:18 val., peržiūros: 2720

Sausio 19 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko Medaus Pirkliai & Dice (6eimininkai) ir BC "Liuksas (svečiai). Rungtynes vykusias visiškai be intrigos nugalėjo svečiai rezultatu – 45:79 (13:18, 6:23, 15:22, 11:17).

Rungtynes labai galingu spurtu 10:0 pradėjo Liuksas. 13:1 atsakė Dice ir jau jie veda dviem taškais. Kėlinio pabaigą 0:6 pralaimėjo Dice ir po pirmo ketvirčio 13:17.

Antrąjį kėlinį 6:8 pradėjo Liuksas. Tačiau tuomet Dice sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai, laimėjo 7 minučių atkarpą 15:0 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 21 taško persvarą – 19:40.

Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias šiame mače ir komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau skirtumas nemažėjo. Priešingai jis kaip tik augo kol pasiekė 28 taškų ribą po trijų kėlinių – 34:62.

Ketvirtąjį kėlinį abi komandos jau žaidė savo malonumui, tačiau net ir taip žaidžiant skirtumas išaugo iki 34 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 45:79.

Po rungtynių treneris teigė – manau viską ir pats matei, pats žaidimas viską parodo, kas visa galva aukštesni.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Aurimas Cibulskis (17), Tautvydas Buzas (10), Audrius Labanauskas (8, 11 atk. kam., 6 išpr. pr.) taškai.

Nugalėtojams – Edvardas Jašinskas (21, 41 naud. bal., 26 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Kulys (21), Julius Fiodorovičius (18, 11 rez. perd., 6 per. kam., 5 išpr. pr.), Mantas Ugianskis (10) taškų.

"Compensa" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "Medaus Pirklių & Dice" pasipriešinimą (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 20:12 val.)Atkakliame mūšyje pergalę pasiekė "Medaus Pirkliai & Dice" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:27 val.)"Nebajeris" tik paskutinę minutę palaužė "Medaus pirklius & Dice" ekipą (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 20:50 val.)"BC Liuksas" nesunkiai pasiekė pergalę (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)"Nebajeris" tik antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "Medaus pirklių & dice" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:42 val.)BC "Liuksas" įveikė "Ragus" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 20:30 val.)BC "Liuksas" iškovojo triuškinančią pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)BC "Liuksui" nepavyko trinktelėti durimis (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ketvirtame kėlinuke palaužė "Dice" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 12:41 val.)BC "Liuksas" sužaidė sezono rungtynes bei iškovojo įspūdingą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 00:42 val.)