Kautra & Mesoderma-DB vs Restauratoriai & Hausa (65:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa.

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 22:02 val., peržiūros: 1109

Penktadienį, gruodžio 4 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kautra & Mesoderma – DB" ir svečių teisėmis žaidę "Restauratoriai & Hausa". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Restauratoriai & Hausa“, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:26). Antrame kėlinyje svečiams dar 4 taškais pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (37:45). Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas "Kautros & Mesodermos – DB" ekipai, kuri leido svečiams dar labiau atitolti – (53:68). Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo prieš tai buvusių, svečiai toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Restauratoriai & Hausa" taikliu dvitaškiu metimu, netrukus pirmieji savo taškus tolimu metimu pelnė "Kautra & Mesoderma – DB" ekipa ir sužaidus nepilną minutę priekyje buvo šeimininkai – (3:2). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (11:10). Antroje kėlinio dalyje "Restauratoriai & Hausa" ekipai pavyko persverti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:26).

Antrasis kėlinys prasidėjo tikslia "Kautra & Mesoderma – DB" 2 minučių laimėtą atkarpa, kuri leido išlyginti rezultatą – (26:26). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus svečiai pirmavo 2 taškais – (30:32). Antroje kėlinio dalyje "Restauratoriai & Hausa" surengė spurtą – (7:13), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:45).

Trečią kėlinį geriau pavyko pradėti svečiams, kurie sužaidus 3 minutes sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki 10 taškų – (41:51). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Restauratoriai & Hausa" sugebėjo padidinti skirtumą iki 16 taškų – (41:57). Sužaidus dar 2 minutes "Kautra & Mesoderma – DB" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą tarp komandų iki 10 taškų – (47:57). Visgi per likusį laiką šeimininkai leido svečiams atitrūkti dar 5 taškais, po kurių skirtumas išaugo iki 15 ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:68).

Ketvirto kėlinio pradžia nebuvo labai lengva šeimininkams. Sužaidus 2 minutes"Restauratoriai & Hausa" padidino skirtumą tarp komandų iki 21 taško – (53:74). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kautra & Mesoderma – DB" ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 17 taškų – (57:74). Antroje kėlinio dalyje abiejų komandų žaidimas sulėtėjo, komandoms ėmė jaustis nuovargis. Per likusį laiką svečiai dar 2 taškais padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:84).

Po pralaimėtų rungtynių "Kautra & Mesoderma – DB" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną negausiai susirinkome, keli žaidėjai turi traumų, kiti yra išvykę. Manau šiandieną sužaidėme virš galimybių ribų, nes žaidėme prie grupės favoritus, tikėjomės sunkesnės kovos, bet kaip tokios sudėties neblogai su kovojome."

Kautra & Mesoderma-DB: Vilius Jacikas – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 17 tšk., Audrius Labanauskas – 12 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Martynas Veršinskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Snudaitis – 18 tšk., Mantas Čipas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Edgaras Kajalavičius – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)