Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Kauno švara (75:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 952

Kovo 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Kauno švarą“. Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 78:73 buvo laimėję „Kauno švara“.

Rungtynes geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 7:0, o „Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos du svečių metimai pasiekė tikslą (7:4). Septintą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo keturių taškų persvarą (11:7). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno švara“. Sužaidus pirmas 10 minučių svečiai turėjo trijų taškų persvarą (14:17).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Kauno švaros“ tritaškiu (14:20). Penktą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo priartėjęs prie varžovų iki dviejų taškų (21:23). Vėliau šeimininkai pelnė dar septynis taškus be atsako (28:23). Per paskutines dvi minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė penki taškai (32:27).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu. Į tai „Kauno švara“ atsakė penkiais be atsako pelnytais taškais (34:33). Perėmę iniciatyvą „Kauno švara“ aštuntą minutę išsiveržė į priekį (37:40). Devintą minutę komandas skyrė du taškai (41:43). Tada bene svarbiausia atkarpą rungtynėse pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Šeimininkai pataikė tris tolimus metimus, pridėjo dvitaškį ir trečią kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 52:43.

Pirmas tris ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (58:49). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (66:49). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išlaikė solidų pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 75:55. Komandų lauks lemiamas susitikimas, kur paaiškės ketvirtfinalio dalyvis.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris Martynas Kadakauskis: „Apyligės, nervingos rungtynės šiandien buvo. Komandos yra panašaus lygio. Trečiame kėlinyje įvyko persilaužimas, kada mes pataikėme keleta tritaškių, o varžovai pradėjo skubėti ir padarė daug klaidų rungtynių pabaigoje. Mums krito tritaškiai ir manau tai varžovus išmušė iš vėžių ir jie labai dažnai klydo. Ir tikriausiai mes norėjome labiau laimėti.“ Paklaustas, ką galvoja apie kitas rungtynes, treneris atsakė: „Reikia sužaisti labai panašiai. Problema, kad reikia varžovų tritaškius uždengti ir neleisti tiesiog jiems daug imesti. Toks planas ir tikimės laimėti.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 21 tšk., Egidijus Kumža – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Gasparavičius – 12 tšk., Tomas Vilimas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Simanavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Senkus – 10 tšk.

Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)