ECONSUL vs KTU GALERA (58:92)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

"KTU Galera" nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš "Econsul"

2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 3698

Rugsėjo 24 dieną, pirmadienį, „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje įvyko „Kauno Mero taurės 2012“ akistata tarp savo aikštėje žaidusių „Econsul“ krepšininkų ir svečių statusą turėjusių „KTU Galeros“. Nors pirmajame kėlinyje ypatingai ženkliai nė vienai ekipai atitrūkti nepavyko, tačiau antroje susitikimo dalyje „KTU Galera“ čiupo žaidimo vadžias į savo rankas ir įpusėjus rungtynėms turėjo jau 19 taškų persvarą. Po didžiosios pertraukos „Econsul“ dar mėgino atsitiesti, bet svečiai toliau diktavo savo sąlygas ir šventė solidžią pergalę rezultatu 58:92.

Rungtynės prasidėjo įnirtingu ir permainingu žaidimu, kuris lėmė, jog pirmosiomis minutėmis rezultatas buvo trapus ir svyravo į abi puses. Antroje kėlinio pusėje V.Augustaitis padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (16:12), tačiau ketvirčio finiše „KTU Galera“ panaikino atsilikimą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 18:18.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „KTU Galera“ šovė į priekį ir per pirmąsias 5 minutes neįtikėtinai sparčiai rinkosi taškus. Per šį laiko tarpą svečių komandai pavyko surengti įspūdingą spurtą 3:20 ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo 21:38. ”Econsul“ deficitas dar buvo ištirpęs iki 13 taškų (27:40), bet pirmąją rungtynių pusę dviem tolimais metimais užbaigė S.Korolkov bei D.Liakauskas ir po dviejų kėlinių „KTU Galera“ džiaugėsi 19 taškų persvara – 27:46.

Po didžiosios pertraukos solo šou surengė J.Grigaras. 9 šio krepšininko taškai pirmosiomis kėlinio minutėmis leido „KTU Galerai“ nutolti jau 26 taškų skirtumu (29:55). Pora tritaškių šiek tiek atgaivino „Econsul“ puolimą (35:55), o po M.Kolčekovo ir L.Žiugžlio dvitaškių skirtumas sumažėjo iki 19 taškų (39:58). Tačiau ketvirčio tiesiojoje „KTU Galera“ atsigriebė ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 41:64.

Paskutiniame ketvirtyje komandos kurį laiką panašiu tempu rinkosi taškus ir skirtumas menkai svyravo. Vis dėlto, artėjant rungtynėms link pabaigos ir esant aiškiai rungtynių baigčiai, aikštėje įsivyravo šioks toks chaosas, kuriuo labiau pasinaudojo „KTU Galera“ ir ėmė tvirtinti pergalę. Rungtynių pabaigoje įsismaginęs S.Korolkov pelnė 11 iš 15 ir dėjo galutinį tašką šiame mače. Galutinis rungtynių rezultatas – 58:92.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos atstovas Darius Liakauskas sakė:

Kaip po vasaros komandos forma?

„Kaip matot – visi šlapi. Dar tik antros rungtynės, tai buvo sunku. Truputį lengviau ėjosi nei pirmosiose rungtynėse, bet šiandien matyt ir varžovai silpnesni buvo. Antram kėlinyje įvyko lūžis. Neblogai pataikėm tritaškius ir tai manau ženkliai prisidėjo prie pergalės. „

Kokie tikslai šiame turnyre?

„Tai mums tik kontrolinis turnyras. Norim pasiruošti sezonui. Tai mūsų pagrindinis tikslas.“

"KTU Galerą" į pergalę vedė J.Grigaras (34 tšk., 5 išpr. pr., 30 naud. b.), S.Korolkov (25 tšk., 7 atk. k., 10 rez. per., 31 naud. b.), E.Aniulis (12 tšk., 10 atk. k., 4 bl.), T.Liakauskas (7 tšk., 10 atk. k.) ir T.Stonys ( 4 tšk., 8 atk. k.).

"Econsul" gretose pasižymėjo M.Kolčekovas (17 tšk., 8 atk. k.), L.Žiugžlys (15 tšk.), E.Šipila (11 tšk., 6 atk. k.), V.Augustaitis (8 tšk.) ir A.Alekna (4 tšk.).

Tai buvo pirmos rungtynės turnyre abiems ekipoms.

"KTU Galera" tvirtu žingsniu žengė į ketrvirtfinalį (2012 spalio 12 d., penktadienis, 21:41 val.)"Econsul" ekipa turėjo pripažinti "Sporto manijos & Amici pizza & Fsm apskaitos" pranašumą. (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Energijos Sistemų Servisas" atkaklioje kovoje palaužė "KTU Galerą" ir iškopė į kitą etapą (2012 spalio 15 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Dumblas" neturėjo vargo su "KTU Galera" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 22:28 val.)''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Econsul'' (2012 spalio 08 d., pirmadienis, 21:30 val.)Fantastiškas "Sporto Manijos & Amici Pizza & FSM Apskaitos" puolimas ketvirtame kėlinyje lėmė pergalę prieš "KTU Galerą" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)