KTK ‒ Enerstena vs Norvelina (63:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį

2019 kovo 19 d., Antradienis, 19:39 val., peržiūros: 659

Kovo19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KTK – Enerstena“ priemė svečius „ Norvelina“. Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo laimėję „Norvelina“.

Rungtynes geriau pradėjo „Norvelina“, kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:6. Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (5:11). Septintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (9:17), o minutės pertraukėlės paprašė „Norvelina“. Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Norvelina“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų (21:11).

Prasidėjus antram kėliniui dvitaškį pataikė „KTK – Enerstena“, o netrukus antras „Norvelinos“ žaidėjas buvo priverstas bent laikinai palikti aikštę dėl traumos. Ketvirtą minutę „KTK – Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško, po dviejų iš eilės tritaškiu, o „Norvelina“ paprašė minutės pertraukėlės (22:23). Septintą minutę šiek tiek didesnės persvaros pavyko įgyti „Norvelinai“ (24:29). Aštuntą minutę svečių persvara padidėjo iki septynių taškų (26:33). Baigiantis kėliniui trys „Norvelinos“ taškai padidino persvarą iki dešimt taškų (26:36).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygoiai (28:38). Penktą minutę skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (37:40), o minutės pertraukėlės paprašė „Norvelina“. Septintą minutę skirtumas padidėjo iki šešių taškų (41:47). „Norvelinai“ buvo pavykę padidinti persvarą, bet kėliniui baigiantis taiklus „KTK – Enerstenos“ tritaškis sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (49:55).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „KTK – Enerstena“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (56:55). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas (58:57). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos trijų taškų persvarą turėjo „Norvelina“ (38:41). Minutei likus iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė penki taškai. Rungtynių pabaigoje „Norvelina“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 63:67. „Norvelina“ pateko į ketvirtfinalį.

„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.) „Norvelina“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 19:57 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)