„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas dalyvauti Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 metų turnyre!2019 kovo 01 d., Penktadienis, 12:21 val.; peržiūros: 2744

NaujienaKomentarai

Kviečiame komandas dalyvauti KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2019 metų turnyre. Šis turnyras skirtas sąlyginai silpnesnėms ekipoms, norinčioms pasivaržyti su lygiaverčiais varžovais.

Šiame turnyre gali dalyvauti visos "Įmonių" lygos "Mažosios" taurės, ir „Didžiosios“ taurės, nepatekusios į atkrintamąsias varžybas, „C“ ir „30+“ lygų komandos, ir visų kitų KKL lygų žaidėjai atitinkantys nuostatus (pagal reguliaraus etapo statistikos naudingumo koeficientą turinčius 9 ir daugiau balų EFF naudingumą (≥9 EFF)). Ypač laukiamos naujai susibūrusios krepšinio mėgėjų komandos, atitinkančios nuostatų reikalavimus, kurios galės "apšilti" kojas ir įvertinus savo galimybes sudalyvauti kitų metų KKL pirmenybėse.

Visų dalyvaujančių laukia rungtynių “on-line” statistika internete ir mobiliuose telefonuose, pilni aprašymai, žaidėjų interviu bei pagal galimybes foto ir video reportažai.

Siekiant užtikrinti kuo lygesnius komandų pajėgumus, bei tikintis atkaklesnių kovų, išvengiant didelių taškų skirtumų, bus griežtai atsižvelgiama į naujų komandų meistriškumus.

"Pavasario "Sportturas" 2019m. taurės turnyro sistema paaiškės pasibaigus registracijai, tačiau kaip ir praeitame turnyre, po reguliaraus etapo komandos bus atskirtos pagal pajėgumus ir atkrintamosiose varžybose kovos dėl "Didžiosios" ir "Mažosios" taurių apdovanojimų komplektų, taip pat gali būti įsteigta ir "Iššūkio" taurė (priklausomai nuo komandų skačiaus). Taigi net ir silpnesnės komandos turės galimybę pakovoti dėl medalių ir taurės.

Stipresnėms komandoms linkime sėkmės likusiose KKL pirmenybių varžybose. Jos galės sudalyvauti kitame pavasariniame "Laikinosios sostinės" krepšinio turnyre, kuris įvyks balandžio-gegužės mėnesiais.

Daugiau informacijos tel. 8 676 96000

Turnyro nuostatus rasite ČIA

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu