Advokatų kontora „Konsus“ vs Akademija (80:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 916

Ketvirtadienį, sausio 25 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi Advokatų kontora „Konsus“ (7/5) susitiko su „Akademijos“ (8/4) krepšininkais.

Rungtynių pradžioje Advokatų kontorą „Konsus“ įsiveržė į priekį ir po P. Mickūno tritaškio pirmavo 11:5. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Akademija“ išlygino žaidimą ir po dviejų iš eilės M. Kriaučiūno tolimų šūvių, kurių vienas buvo pelnytas jau su kėlinio pabaigą skelbiančia sirena, rezultatas tapo lygus 23:23.

Antrajame kėlinuke du paeiliui šeimininkų snaiperio P. Mickūno tritaškiai leido Advokatų kontorai „Konsus“ nutolti 36:27. Tačiau puikiai antrają kėlinuko pusę sužaidę svečiai, kaip ir pirmajame kėlinuke, sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 40:40.

Ir toliau rungtynės vyko labai atkakliai, taškas į tašką, ir trečiojo kėlinuko viduryje rungtynėse ir toliau buvo lygybė 49:49. Jau kai atrodė, jog ir po trečiojo ketvirčio bus lygu, M.Sadauskas pataikė fantastišką tritaškį paskutinę kėlinuko sekundę, kuris išvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į priekį 63:60.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Akademijos“ spurtu ir po V. Bunikio metimų bei A. Juozapaičio tritaškio svečiai nutolo 67:76. Nors M.Sadauskas trimis tritaškiais dar leido šeimininkams priartėti iki 78:82, tačiau „Akademijos“ krepšininkai pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis šių rungtynių rezultatas 80:87 (23:23, 17:17, 23:20, 17:27).

L.Juknys („Akademija“):

„mes nekomentuojame rungtynių po pralaimėjimų, nekomentuosime ir po laimėjimo“ :)

„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)