Huawei vs Kauno autobusai (99:88)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 20:51 val., peržiūros: 787

Sausio 14 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Huawei“ susitiko su „Kauno autobusai“ .

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4), (6:6). Abi komados rodė aikštelėje užsispyrimą, bet kėlinio pabaigoje 6 taškų persvarą įgijo šeimininkai –27:21. Antro kėlinuko pradžioje, atsikvėpę šeimininkai vėl surengė spurtą ir pirmos rungtynių pusės pabaigoje pirmavo rezultatu – 53:46.

Prasidėjus antrai rungtynių pusei „Kauno autobusai“​, padarę išvadas, prisivijo priešininkus, rungtynės vyko taškas į tašką ir ant paskutinių sekundžių J.Ramanauskas pataikęs taiklų metimą padėjo komandai laimėti kėlinį savo naudai – 68:71. Tačiau šeiminkai sukaupė savo jėgas, energingai pradėjo ketvirtąjį ketvirtį ir po truputį įgijo vienuolikos taškų persvarą, bei atsilaikę iki rungtynių pabaigos galėjo džiaugtis pergale – 99:88.

„Huawei“ komandos treneris A.Dervinskas: Mūsų pergalę lėmė komandiškas darbas, greitas puolimas ir gera gynyba.

„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Huawei“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Net Prienų „Vytautą“ taškais aplenkę „Kauno autobusai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)