BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs DNC ‒ Sporto fėja (86:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:35 val., peržiūros: 833

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko B lygos lyderiai – „Gazuotas pienas “ – Arnuva ( 7/1) ir svečių teisėmis atvykę „DNC – Sporto fėja“ ( 3/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kur „Gazuotas pienas “ – Arnuva turėjo problemų gynyboje po krepšiu ( 4:7), tačiau šeimininkai pagavo pagreitį ir išlygino rezultatą. Vis dėlto, „DNC – Sporto fėjai“ pavyko susitvarkyti su gynyba ir likus žaisti dvi minutes pirmavo 5 taškais ( 14:19). Po minutės pertraukėlės „Gazuotas pienas “ – Arnuva puolimas toliau strigo, kur komandas skyrė 9 taškai ( 14:23). Antrame kėlinyje svečiai žaidė kaip iš natų ir su kiekviena minute tolo nuo varžovų ( 14:30). „Gazuotas pienas “ – Arnuva niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 19 taškų – 32:51.

Po ilgosios pertraukos „Gazuotas pienas “ – Arnuva pradėjo varžovus spausti po visą aikštelę ir skirtumas sumažėjo iki 15 taškų, tačiau svečiai surengė spurtą 11:0. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai toliau spaudė varžovus, kur prieš lemiamą kėlinuką priartėjo prie varžovų iki 14 ( 56:70). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 66:77), o likus žaisti tris minutes 6 taškai. Ketvirčio pabaigoje „Gazuotas pienas “ – Arnuva kabinosi į atlapus varžovus, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „DNC – Sporto fėja“ ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 86:91 (14:23, 18:28, 24:19, 30:21)

Po laimėtų rungtynių „DNC – Sporto fėja“ ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo apie išvaistytą pranašumą:

„Atsipalaidavome gale. Pasimetėme, kai pradėjo varžovai spausti, tačiau pavyko išlaikyti pranašumą savose rankose.Geras varžovas.“

Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)