Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Amber Grill“ (71:78)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“

2018 sausio 12 d., Penktadienis, 18:10 val., peržiūros: 800

Ketvirtadienį, sausio 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Advokatų kontoros „Konsus“ bei svečių BC „Amber Grill“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir nei vienai ekipai nepavykdavo įgyti solidesnio pranašumo. Kad vyko permaininga kova, atspindi ir tas faktas, kad pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 24-is kartus. Visgi, rungtynių pabaigoje svečių ekipa sužaidė nepriekaištingai ir taip iškovojo pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. „Konsus“ rungtynių pradžioje turėjo vieno ar trijų taškų pranašumą, o BC „Amber Grill“ ekipa vis mažindavo savo atsilikimą arba lygindavo rezultatą. Praktiškai visą kėlinį vaizdas aikštelėje nesikeitė ir komandos toliau kovojo kaip lygios. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:19. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir dėka taiklių tolimų metimų, jie persvėrė rezultatą ir įgijo keturių taškų pranašumą, kas šioms rungtynėms jau buvo geras pranašumas. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir aikštelės šeimininkai mažais žingsneliais artėjo prie savo varžovų. Kėlinukui einant į pabaigą, „Advokatų kontorai „Konsus“ pavyko įgyti penkių taškų pranašumą, kurį ir išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:37.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai ir įgijo rekordinį, septynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet 8:0 atkarpą laimėjo BC „Amber Grill“ ekipa ir patys įsiveržė į priekį. Vėliau komandos pradėjo žaisti gana permainingai – tai viena, tai kita ekipa vis įsiverždavo į priekį. Kėlinukui artėjant į pabaigą, „Konsus“ ekipa turėjo keturių taškų pranašumą, bet viską braukė svečių ekipa, kuriai pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:60. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie smeigė du tolimus metimus, pridėjo dvitaškį ir tokiu būdu įgijo keturių taškų pranašumą. Tuomet aikštelės šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir susigrąžino minimalų pranašumą į savo rankas. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, svečiai turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau likus žaisti pusei minutės, komandas jau skyrė tik du taškai. Visgi, „Konsus“ savo šansų puolime neišnaudojo, o BC „Amber Grill“ ekipa prie baudų metimo linijos neklydo ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 71:78.

Dovydas Šemeklis (BC „Amber Grill“):
„Turbūt buvome labiau nusiteikę. Žaidėme emocija, o ne žaidėjais, taikliais metimais ar kažkuo. Viską paimėm tik emocija, kaip ir kiekvienose varžybose“.

„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)