ICE vs DNC ‒ Sporto fėja (73:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 738

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (1-1) ir „DNC ‒ Sporto fėja“ (3-1).

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi tritaškiais ir po vieno iš jų, kurį pataikė svečių krepšininkas D.Bakanas, rezultatas buvo 9:11. Kėlinuko pabaigoje „ICE“ ekipai po D. Zdančiaus tolimo šūvio pavyko išlyginti rungtynių rezultatą 18:18.

Antrajame kėlinuke „ICE“ po D. Zdančiaus ir D.Pap metimų įsiveržė į priekį – 29:23. Bet į tai svečiai atsakė D. Budgino tritaškiu, dviem prasiveržimais keturis taškus pelnė K.Meiliūnas ir „DNC ‒ Sporto fėja“ įpusėjus rungtynėms pirmavo 37:38.

Trečiajame kėlinuke ir toliau aikštelėje virė atkakli kova. Du K. Meiliūno metimai kėlinuko viduryje nutolino svečius – 44:49. Į tai „ICE“ atsakė spurtu 10:2 ir persverė rungtynių rezultatą 54:51. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „DNC ‒ Sporto fėja“, po trijų kėlinių pirmavusi 56:58.

Ketvirtajame kėlinyje du D. Zdančiaus tritaškiai sumažino svečių persvarą iki minimumo 68:69. Bet tada kelias greitas atakas užbaigė K.Meiliūnas, „ICE“ krepšininkai pradėjo skubėti, nepataikyti, daryti klaidas, kuo puikiai pasinaudoję „DNC ‒ Sporto fėjos“ žaidėjai nutolo ir šventė pergalę dviženkliu skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 73:86 (18:18, 19:20, 19:20, 17:28).

T.Jonkus („ICE“):

„tris kėlinius žaidėme neblogai, nedarėm daug klaidų, pataikymas gan geras buvo, bet pabaigoje nedaeidavom iki kamuolio išmetimo, suklysdavom, o varžovas pasinaudojo savo greičiu, perėmė kamuolius, atitrūko, kai buvo minus 2-4 taškai iki minus 10 ir jau nebepavyko užsikabinti. Komanda yra jauna, B lygoje yra kieta kova visada, visur verda, reikia išlaikyti tas emocijas savyje ir nepasiduoti varžovų provokacijoms ir kentėti, nes kitaip nebus. Žaidėjai apeliuoja į teisėjus, bet čia reikia kentėti, visur taip, ir Jasikevičius Eurolygoje sako, kad reikia iškentėti tą laiką, taip ir mes turime iškentėti, jei norime išlošti rungtynes arba išlikti kovoje, nepasiduoti likus dviem minutėm. To ir norisi palinkėti savo komandai“.

A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.),,DNC ‒ Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Akademija' (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)