Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs DNC ‒ Sporto fėja (70:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“

2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:09 val., peržiūros: 690

Ketvirtadienį A.Sabonio KC įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (3/8) ir svečių teisėmis atvykę „DNC – Sporto fėja“ (8/3).

Į rungtynes abi komandos susirinko negausiai, tačiau Sabonio KC 2000 I – „Beko“ užtikrinčiau pradėjo rungtynes ( 9:4). Vis dėlto, svečiai susitvarkė su gynyba ir ne tik, kad panaikino skirtumą ,bet ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 20:29). Antrame kėlinyje šeimininkai tolimais metimais neleido pabėgti varžovams ( 29:38). „DNC – Sporto fėja“ pradėjo didinti pranašumą, tačiau šeimininkai prieš ilgąją pertrauką susimažino skirtumą iki 10 taškų – 38:48.

Po ilgosios pertraukos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ pasinaudojo svečių atsipalaidavimu, kur atotrūkis ištirpo iki 8 taškų, tačiau šeimininkai toliau lipo ant kulnų varžovas ir prieš ketvirtą kėlinuką liko tik 5 taškai. Ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai susikrovė saugią persvarą. Vis dėlto, jaunieji saboniukai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir tolimais metimais prisivijo vėl iki 12 taškų. „DNC – Sporto fėja“ iškovojo nelengvą pergalę, rezultatu – 70:82 (20:29, 18:19, 16:13, 16:21)

„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)