Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Akademija (63:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ ir toliau neklumpa

2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 00:16 val., peržiūros: 681

Ketvirtadienį, lapkričio 16 dieną, A. Sabonio KC įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ bei svečių „Akademijos“. Svečių ekipa nuo pat pirmųjų minučių šoko į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą. Likusį rungtynių laiką „Akademija“ tvirtai laikė pranašumą savo rankose ir iškovojo dar vieną pergalę.

Pirmojo kėlinuko pradžioje „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ po taiklaus tritaškio įgijo minimalų pranašumą ir tai buvo vienintelis kartas šiose rungtynėse, kuomet jie pirmavo. Tuomet „Akademijos“ ekipa pelnė 11-ą taškų be atsako ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai pralaužė ledus ir vis dažniau atakas baigdavo sėkmingai, bet svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti savo atotrūkį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:28. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir tai tęsėsi pusę kėlinuko. Tuomet dar septynis taškus be atsako pelnė svečiai ir jų pranašumas siekė jau 23-is taškus. Visgi, ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“, kuriems pavyko šiek tiek apkarpyti atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:49.

Trečiasis ketvirtis nebuvo labai rezultatyvus. Gerą puolimą demonstravusi „Akademija“ šio kėlinio metu pelnė vos 13-ą taškų, tačiau jiems to užtenko, kad laimėti kėlinį. Aikštelės šeimininkai visiškai strigo varžovų gynyboje ir dar šiek tiek į priekį paleido savo varžovus. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 39:62. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ taip ir nesugebėjo priartėti arčiau savo varžovų, o viso ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai. Galiausiai, „Akademijos“ ekipa iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 63:82.

Linas Juknys („Akademija“):
“Nieko mums nepritrūko. Tiesiog neteikiam svarbos, kad kažkurį varžovą įveikti dideliu taškų skirtumu. Yra ir svarbesnių dalykų“.

„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų (2018 balandžio 03 d., antradienis, 21:46 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)