Kauno autobusai vs DNC ‒ Sporto fėja (152:102)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Net Prienų „Vytautą“ taškais aplenkę „Kauno autobusai“ pasiekė triuškinamą pergalę

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 773

Sausio 29 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Kauno autobusai“ (šeimininkai) ir „DNC ‒ Sporto fėja“ (svečiai). Jau nuo susitikimo pradžios tapo aišku, kad šiandien negausiai susirinkę žaidėjai tikrai nėra nusiteikę darbuotis gynyboje. Taškų lenktynėse „DNC ‒ Sporto fėja“ neprilygo varžovams, nors patys ir perkopė 100 taškų ribą, tačiau vis viena pralaimėjo triuškinamu rezultatu. „Kauno autobusai“ šį vakarą rezultatyvumu pranoko net ir brolių Ball’ų atstovaujamą Prienų klubą. Rungtynės baigėsi rezultatu 152:102 (37:32, 33:25, 33:22, 49:23).

Jau susitikimo pradžioje tapo aišku, kad šiandien žaidėjai nesuks galvos kaip geriau išsidėstyti gynyboje. Viskas buvo paprasta – gauni kamuolį ir meti, o dar geriau jei metimas tritaškis. Tad jau pirmojo kėlinuko metu prasidėjo nesulaikomos taškų lentynės. Nors abi komandos įrodė, kad sugeba pataikyti, bet čia „Kauno autobusų“ meistriškumas buvo kiek geresnis, komanda dar pirmojo kėlinuko metu nutolo, o prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu, kurio dažnai užtektų ir įprastoms rungtynėms 70:57.

Antroje rungtynių dalyje praktiškai niekas nepasikeitė. Gal tik kiek sulėtėjo „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipos apsukos puolime, o tiksliau jų taiklumas. Gynyba vis tik nei vienoje pusėje taip ir neatsirado, tad šeimininkai sugebėjo pelnyti 100-ąjį tašką dar trečiojo kėlinuko metu. Paskutiniame ketvirtyje skirtumas dar labiau išaugo, o galiausiai komandos visiškai nuleido rankas ir tiesiog atakavo iš kur norėjo. Čia „Kauno autobusai“ pademostravo, kad tritaškiai metimai yra išdirbti iki tobulybės ir tikslą pasiekė net 7 paskutiniai metimai iš toli. Tai leido komandai ne tik surinkti įspūdingus 152 taškus, bet ir įveikti varžovus net 50 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 152:102.

Audrius Juodelis („Kauno Autobusai“):

„komanda prisižiūrėjo Prienų žaidimo su Ball’ais, o šiandien net ir juos aplenkėme rezultatyvumu. Šį vakarą susirinkome pakankamai geros sudėties, o žaidėjai pademostravo, kad moka mesti tritaškius.“

„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno autobusai“ iššvaistė persvarą, bet pergalę savo rankose išsaugojo (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:37 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:58 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)