Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Kauno autobusai (86:96)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 1040

Ketvirtadienį, lapkričio 2 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje po V. Jakubaičio metimo Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ įsiveržė į priekį 11:4. Visgi, R.Globys įsmeigė du tolimus metimus, taip leisdamas svečiams priartėti ir pabaigti pirmą kėlinuką turint vos dviejų taškų deficitą 19:17.

Antrajame kėlinuke iš arčiau krepšio taškus vertė K.Pupinis ir J.Ramanauskas, du tritaškius pridėjo D.Gvezdauskas ir „Kauno autobusai“ nutolo 21:33. Kėlinuko pabaigoje to paties D. Gvezdausko ir M. Lauraičio tritaškiai dar labiau nutolino svečius – 37:52.

Jaunieji Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai labai stengėsi priartėti prie varžovų ir po R. Brazinsko metimo šiek tiek sušvelnino varžovų pranašumą – 53:63. Ir vėl D.Gvezdauskas smeigė tritaškį, dar vieną pridėjo A.Šukys ir „Kauno autobusai“ atitrūko 55:71.

Ketvirto kėlinuko pradžioje saboniukai priartėjo 63:74, bet iškart M.Lauraitis pataikė du tritaškius ir vėl nutolino svečius. Likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos „Kauno autobusai“ pirmavo 76:96, bet šeimininkai rungtynės pabaigė spurtu 10:0, taip priartėdami iki dešimties taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 86:96 (19:17, 18:35, 18:19, 31:25).

Po rungtynių „Kauno autobusų“ treneris A.Juodelis apie tai, kad ekipa antrose rungtynėse iš eilės susitikimo pabaigoje leidžia varžovams prisivyti, sakė: „čia žinot, jaunimas kovingi, tai kad atsilošė, nieko čia tokio. Aišku, buvo tikslas 100 įmesti, bet pamatėm, kad šimtą bus sunkiau įmesti, tai truputį atsipalaidavom. O šiaip tai rungtynes pradėjome prasčiau negu priešininkai, bet po truputį įsivažiavome ir antrajame kėlinuke jau turėjome 15 taškų. O po trijų kėlinių jau buvo praktiškai laimėtos rungtynės.“

„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)