Timac Agro ‒ LSMU vs Šilainiai (92:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:40 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:28 val., peržiūros: 869

Spalio 27 dieną, 17:40 val., LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Timac Agro‒ LSMU“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Jau iki ilgosios pertraukos solidų pranašumą pasiekę „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkai šį vakarą didelių problemų su varžovais neturėjo ir laimėjo susitikimą rezultatu 92:79 (26:18, 27:13, 17:17, 22:31).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, bet labai greitai ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkai puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir dar pirmojo kėlinuko metu kėsinosi į dviženklį pranašumą. Vis tik rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvirčio metu, kuomet „Šilainiai“ per pirmąsias penkias minutes nepelnė nei taško, o jų deficitas tuo metu išaugo iki daugiau nei dvidešimties taškų. Prasidedant ilgajai pertraukai „Timac Agro‒ LSMU“ tvirtai kontroliavo rungtynes ir pirmavo rezultatu 53:31.

Antroje rungtynių dalyje „Timac Agro‒ LSMU“ žaidėjai buvo padidinę savo persvarą ir iki daugiau nei trisdešimties taškų ribos, tačiau tuomet komanda visiškai atsipalaidavo gynyboje, o rezultatyviai sužaidę „Šilainiai“ išvengė sutriuškinimo ir kaip reikiant sumažino savo atsilikimą. Vis tik intrigos nebuvo, o užtikrinta pergalė atiteko aikštelės šeimininkams. Susitikimas baigėsi rezultatu 92:79.

„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Siusk.lt“ antroje rungtynių pusėje pademonstravo geležinę gynybą ir įveikė „Šilainius“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)