Timac Agro ‒ LSMU vs Sporto manija (82:86)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 681

Kovo 1 dieną, 17:30 val., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – Veterinarijos akademijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Timac Agro‒ LSMU“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Trečiame kėlinuke „Sporto manija“ turėjo net 25 taškų pranašumą, tačiau beveik viską išbarstė ir vos išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:86 (18:28, 14:20, 22:23, 28:15).

Jau pirmojo kėlinuko metu „Sporto manija“ puikiai pataikė iš toli ir ėmė tolti, skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis, o vėliau dar kiek išaugo. Nors „Timac Agro‒ LSMU“ neblogai atakavo iš dvitaškio zonos, bet prasta gynyba neleido rimčiau kovoti su svečiais, kurie prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 32:48.

Antrąją rungtynių dalį „Sporto manija“ pradėjo trimis tolimais metimais paeiliui ir savo pranašumą padidino iki rekordinės 25 taškų ribos. Atrodė, kad intrigos nebeliko, bet šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti anksčiau laiko. Ketvirtame kėlinke „Sporto manija“ visiškai užmigo, o tuo pasinaudoję varžovai ėmė artėti, kol skirtumas tarp komandų visiškai ištirpo ir likus žaisti apie pusę minutės ekipas skyrė vos trys taškeliai. Tačiau „Sporto manija“ sugebėjo užbaigti rungtynes drausmingai, išsaugojo persvarą, ir laimėjo susitikimą rezultatu 82:86.

„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)