UNO vs Šilainiai (71:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 26 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą

2020 vasario 26 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 779

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Šilainiai“.

Rungtynes „UNO“ pradėjo „sausa“ atkarpa 9:0, o svečiai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Šeimininkai toliau nestabdė apsukų, o tik kėlinuko pabaigoje „Šilainiams“ pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų ( 21:14). Antrame kėlinyke „Šilainiai“ smeigė vieną po kitą tolimus metimus ir likus žaisti keturias minutes rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką „UNO“ toliau neatrado savojo žaidimo, o „Šilainiai“ skaičiavo 5 taškų pranašumą – 39:44

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ toliau draskė varžovų gynybą ir svečiai pasiekė rekordinį pranašumą – 9 taškų. Po minutės pertraukėlės ( „UNO“) šeimininkai pakeitė gynybą, tačiau svečiai puikiai atsilaikė ir išsaugojo turėtą pranašumą ( 56:62). Ketvirtame kėlinyje „Šilainiai“ išlaikė susikrautą pranašumą, kur puikiai atsilaikė prieš varžovų šturmą ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 71:79 (21:14, 18:30, 17:18, 15:17)

Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 21:43 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„UNO“ gana lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 16:27 val.)„Siusk.lt“ antroje rungtynių pusėje pademonstravo geležinę gynybą ir įveikė „Šilainius“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)