Kauno technologijos universitetas vs Night Club Basement (s) (54:101)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vilčių prieš „Night Club Basement“ (54:101)

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 849

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienį, Kauno technologijos universiteto sporto salėje, įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ ir svečiai „Night Club Basement“.

Pirmąjame kėlinyje komandos demonstravo greitą ir atkaklią kovą, tik kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko atitrūkti 6 taškų persvara (18:24).

Antrąjame kėlinyje dvikova dar buvo taškas į tašką, šeimininkų komandoje V.Pliauga pataikė pora tritaškių kas leido būti arti varžovų, visgi kėlinio pabaigoje „Night Club Basement“ komandai pavyko šiek tiek atitrūkti ir tūrėti dviženklią persvarą prieš ilgąją pertrauką (32:43).

Trečiąjame kėlinyje svečių komanda nusprendė pagreitinti žaidimą ir po kiekvieno atkovoto kamuolio buvo bėgama į greitą puolimą, tas iš karto davė vaisių ir komanda per trečiąjį kėlinį sugebėjo susikrauti solidų pranašumą (44:71).

Ketvirtąjame kėlinyje „Night Club Basement“ nemažino apsukų, ir toliau rinko lengvus taškus greitąjame puolime, todėl svečių nesugaudę „Kauno technologijos universiteto“ komanda tūrėjo pripažintį didžiulį „Night Club Basement“ ekipos pranašumą rezultatu 54:101 (18:24, 14:19, 12:28, 10:30).

„Night Club Basement“ komandos žaidėjas P.Počiuipa:

Atkarpomis pavyko neblogai susiginti, gerą pataikymą demonstravome, taipogi labai gerai užbėgome į greitą puolimą, todėl ir laimėjome.

„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)