Night Club Basement (s) vs Dumblas (90:66)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 842

Sekmadienį, vasario 23 d., Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „Night Club Basement“ (9-4) ir „Dumblas“ (5-9) ekipų.

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo R.Lukoševičius, tačiau vėliau kėlinyje dviem tiksliais tolimais metimais atsakė ir T.Pukelevičius, o pirmas kėlinys klostėsi apylygiai ir jam pasibaigus „Night Club Basement“ buvo priekyje 23:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštuoniais Š. Zablockio taškais, po kurių šeimininkai atitolo dviženkliu pranašumu 32:22. Ir toliau pranašumas aikštelėje priklausė „Night Club Basement“, kurie pirmą rungtynių pusę ir baigė pirmaudami dešimties taškų persvara 45:35 (nors paskutinę kėlinio sekundę taiklų tritaškį pataikė D.Baltrušis).

Trečiajame kėlinyje įsižaidė šeimininkų krepšininkas D.Aklys, tačiau į jo rezultatyvų žaidimą „Dumblas“ atsakė taikliais N. Gursko metimais. Bet kėlinio pabaigoje A. Grigaliūno vedamas „Night Club Basement“ įtvirtino savo pranašumą – 66:50.

Ketvirtame kėlinuke „Dumblas“ dar sugebėjo priartėti iki dešimties taškų, tačiau „Night Club Basement“ tritaškiai įtvirtino jiems pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 90:66 (23:20, 22:15, 21:15, 24:16).

M.Burneika („Night Club Basement“):

„sekmadienį buvom pailsėję, dėl to ir lengvai laimėjom.“

„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)Night Club Basement lengvai įveikė UNO krepšininkus (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Night Club Basement (s)“ pasiekė triuškinamą pergalę (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)