Sporto manija vs Night Club Basement (s) (91:84)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje „Sporto manija“ įveikė „ Night Club Basement“ ekipą

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 22:07 val., peržiūros: 839

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manija“ ir „ Night Club Basement“.

Į rungtynes abi komandos susirinko negausiai ir ekipos nedemonstravo visų savo pajėgimų, kur pirmas kėlinukas baigėsi taikiai ( 24:24). Antrame kėlinyje „ Night Club Basement“ surengė keletą sėkmingų atakų ir „Sporto manija“ buvo besivijančių vaidmenyje, kur svečiai išsaugojo minimalų pranašumą – 41:44.

Po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai panaikino skirtumą bei įsiveržė į priekį ( 54:50). „ Night Club Basement“ susirinkę buvo tik penkiese, o tai šeimininkai puikiai išnaudojo, kur prieš ketvirtą kėlinuką turėjo dviženklį pranašumą ( 68:57). Lemiamame kėlinyje „ Night Club Basement“ kilo į lemiamą šturmą ir ėmė grėsmingai artėti prie varžovų, tačiau „Sporto manijos“ duetas, P.Ivanauskio ir T.Lukauskio, ištemtė rungtynių pabaigą ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 91:84 (24:24, 17:20, 27:13, 23:27)

„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)Lemiamą ketvirtį triuškinamai laimėjusi „Sporto manija“ pavogė pergalę iš „Šilainių“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:47 val.)