„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)28181,56
2Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)18181,00
3Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)16131,23
4Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)16180,89
5Egidijus Plenta (Vilmista, Įmonių lyga)16210,76
6Mantas Ungurys (Alaina, C lyga)15141,07
7Martynas Simanavičius (Alaina, Įmonių lyga)15131,15
8Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)15180,83
9Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)14150,93
10Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)14131,08
11Vytautas Kamarūnas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)1391,44
12Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)13170,76
13Martynas Simanavičius (Alaina, C lyga)13121,08
14Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)13150,87
15Justas Šapakauskas (Batniava, C lyga)13160,81
16Modestas Būdvytis (Be derinių, C lyga)13170,76
17Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)13131,00
18Giedrius Prabulis (Šilainiai, 30+ lyga)12130,92
19Lukas Bunys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)12180,67
20Dalius Grušauskas (Glasma Service, Įmonių lyga)12150,80
21Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)12180,67
22Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“, C lyga)11150,73
23Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)11190,58
24Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)11170,65
25Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)11160,69

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)104195,47
2Paulius Digrys (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)93156,20
3Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)87184,83
4Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)86175,06
5Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)81184,50
6Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)80184,44
7Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)80194,21
8Martynas Gustainis (Batniava, C lyga)79174,65
9Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)78145,57
10Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)78164,88
11Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)77174,53
12Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)72145,14
13Marius Geštautas (Vilkai, C lyga)71164,44
14Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)71164,44
15Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)70183,89
16Jonas Gaidukevičius (KM „Žalgiris“ 2002-2, C lyga)69174,06
17Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)68193,58
18Tomas Mockus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)66173,88
19Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)65144,64
20Nerijus Aleknavičius (Promatik, Įmonių lyga)65144,64
21Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)65173,82
22Matas Lisajevičius (Night Club Basement, B lyga)64173,76
23Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)63134,85
24Kęstutis Dimitrijevas (SK „Mattas“, C lyga)63163,94
25Marius Lukauskas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)62173,65

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Liutauras Juodelis (Glasma Service, Įmonių lyga)5150,33
2Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)4160,25
3Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)4160,25
4Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)331,00
5Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)360,50
6Šarūnas Straševičius (Hipocredit.lt, B lyga)380,38
7Antanas Kilas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)3120,25
8Povilas Mickūnas (Kolegos, B lyga)3120,25
9Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)3140,21
10Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)3160,19
11Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3160,19
12Martynas Gustainis (Batniava, C lyga)3170,18
13Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
14Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33
15Andrius Čibiras (Kolegos, B lyga)270,29
16Vidmantas Sragauskis (Reunion, B lyga)280,25
17Medas Klusaitis (0Septyni, C lyga)280,25
18Virgilijus Želvys (UNO, 30+ lyga)290,22
19Ignas Čechovičius (T.A.D., C lyga)290,22
20Paulius Lekečinskas (SK „Mattas“, C lyga)290,22
21Tadas Šeštokas (Sparta, C lyga)290,22
22Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)2100,20
23Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)2110,18
24Gvidas Tamošauskis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)2110,18
25Viltautas Vėlaitis (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)2110,18

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Deividas Sabaliauskas (Nemunas, Įmonių lyga)14 (226 min.)17
2Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)14 (115 min.)15
3Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)11 (215 min.)20
4Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)11 (206 min.)20
5Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)11 (153 min.)17
6Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)11 (140 min.)17
7Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)11 (107 min.)12
8Kęstutis Burneikis (Batniava, C lyga)10 (113 min.)18
9Kipras Karalevičius (KM „Žalgiris“ (s), B lyga)10 (45 min.)16
10Arminas Gustas (Nemunas, Įmonių lyga)9 (153 min.)20
11Gytis Voloskevičius (Alaina, C lyga)9 (94 min.)12
12Titas Kažemekaitis (KM „Žalgiris“ 2002-2, C lyga)9 (85 min.)17
13Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)9 (84 min.)13
14Pijus Imbrasas (Džinsų sklepas, Įmonių lyga)8 (124 min.)12
15Vismantas Kaniušekas (Gemavila, C lyga)8 (101 min.)15
16Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)8 (97 min.)17
17Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)8 (96 min.)16
18Gytis Voloskevičius (Alaina, Įmonių lyga)8 (71 min.)13
19Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai & SK „Vertigo“, B lyga)8 (70 min.)13
20Ernestas Vaitulionis (Kauno NTI-PN, C lyga)8 (69 min.)14
21Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)8 (68 min.)10
22Darius Krugelis (Coca-Cola, Įmonių lyga)8 (62 min.)13
23Justas Kariniauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)8 (41 min.)13
24Domantas Dapkus (Ariogala, C lyga)7 (148 min.)17
25Elvinas Muliuolis (Nemunas, Įmonių lyga)7 (144 min.)19
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu