DNC vs Makroflex ‒ KTU Plienas (79:61)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ pasidabino 30+ auksu

2017 gegužės 23 d., Antradienis, 07:41 val., peržiūros: 1288

Gegužės 22-osios vakarą A. Sabonio sporto centre įvyko paskutinis 30+ lygos SC „Orionas“ pirmenybių akcentas – kova dėl čempionų titulo. Nors turbūt daug kas tikėjosi itin atkaklios kovos, juolab kad susitiko praėjusių metų finalininkai, visgi „DNC“ brandesniu žaidimu laimėtojų klausimą išsprendė gerokai anksčiau, nei baigiantis rungtynių laikui – 79:61 (19:8, 18:18, 31:21, 11:14).

Pirmos penkios rungtynių minutės buvo gana atkaklios ir pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus, tačiau antrojoje ketvirčio pusėje „Makroflex – KTU Plienas“ įkrito į duobę ir net pusę kėlinio nesugebėjo pelnyti taškų. Priešininkai puikiai pasinaudojo šia proga ir įgijo dviženklį pranašumą – 19:8.

Antrajame ketvirtyje „Makroflex – KTU Plieno“ puolimas atsigavo. Kėlinio viduryje trijų minučių atkarpą puikiai sužaidę praėjusio sezono čempionai pelnė 12 taškų, tuo pačiu pristabdę „DNC“ puolimą, tačiau antrąją rungtynių dalį sužaidę lygiai, prieš ilgąją pertrauką „DNC“ turėjo tą pačią 11 taškų persvarą – 37:26.

Antrojoje rungtynių pusėje „DNC“ net neplanavo rungtynių vadžių paleisti iš savo rankų. Trečiajame ketvirtyje daugiau žaidime buvo pastebimas Ignas Grigaravičius, pelnęs 7 taškus, tuo tarpu „Makroflex – KTU Plieno“ ekipai rungtynėse toliau nesisekė – metimai skriejo pro šalį, o klaidos leido priešininkams per trečiąjį ketvirtį net 9 taškus pelnyti greitomis atakomis po perimtų kamuolių ir tas puikiai atsispindinė rezultate – 68:47.

Paskutiniame ketvirtyje „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai kilo į lemiamą šturmą, tačiau ne itin sėkmingai. Nors paskutinį ketvirtį jiems pavyko atlošti 3 taškus, tačiau galutinis rezultatas nedžiugino. „DNC“ ekipa užtikrinčiau sužaidė visose pozicijose ir perėmė 30+ lygos čempionų vardą iš „Makroflex – KTU Plieno“ komandos.

Rungtynių naudingiausiuoju žaidėju pripažintas vos prieš kelias dienas aukso žiedus sumainęs Karolis Meiliūnas. Dvigubi sveikinimai jam.

„DNC“ tiesiausiu keliu žengė į 30+ lygos finalą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:53 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)